Апартман Охрид

ЦЕНА: По договор

Апартман Охрид


Се издава стан-апартман на бул.Туристичка (нас.Билјанини извори),40 м2,со две соби,4 кревети,тераса,кујна,купатило,кабловска телевизија.На 7-8 мин. од плажата КубаЛибре и 10 мин.од плоштадот.Цената е за целиот апартман за четири особи.Име:
Град:
ohrid
Телефон:
075458075 ; 070239999
Објавен на:
28.06.2019

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
dimitar
Град:
ohrid
Телефон:
075458075 ; 070239999
Објавен на:
01.07.2012
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка