Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Кочани

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
pilinja od ukrasni kokoski

pilinja od ukrasni kokoski

Цена:По договор

Кочани
 

Објавен на: 21.05.2014
Ветеринарна амбуланта

Ветеринарна амбуланта \"АВИЦЕНА-ВЕТ\" ги предлага следниве услуги :- стручни совети и консултации- прегледи и лекување- вакцинации- прочистување од паразити- хируршки интервенции - кастра...

Цена:По договор

Кочани
 

Објавен на: 02.04.2014
финансирање за сите поединци

Најди ги задоволи сите ваши итни потреби и финансирање заем бидејќи ние сме сигурни и добро обезбедениот кредит и во рекордно време. Така што во моментов имаат финансиски проблеми, па не грижете се...

Цена:1 ден.

Кочани
 

Објавен на: 03.01.2014
prodavam grivnazi i gogutki

prodavam mladi grivnazi i gogutgu inemski (dukatki)moze i zamena dajte ponuda

Цена:150 ден.

Кочани
 

Објавен на: 19.10.2013
FRANCUSKI PUDLI PO EKSTRA CENA!!!

Prodavam Francuski Beli Pudli po ekstra cena!
Dve zenki so izlozben kvalitet.
Prekrasni kutrinja za vasiot dom!

Цена:По договор

Кочани
 

Објавен на: 14.10.2013
prodavam prasinja dalan

Prodavam prasinja od sortata dalan Mesto Kocani
telefo za kontakt 077580435
cena po dogovor

Цена:По договор

Кочани
 

Објавен на: 28.09.2013
prodavam akvarium

akvarium na dimenzii 30cm na 25cm na 25cm
zaedno idat pumpa,ribi i figuri.

Цена:600 ден.

Кочани
 

Објавен на: 12.01.2013
INKUBATOR-INKUBATORI SO PRECIZEN ELEKTRONSKI TERMOSTAT ZA 100 JAJCA

IZRABOTKA I PRODAZBA NA INKUBATORI - KOPIJA OD FABRICKI ITALJANSKI MODEL EDNOREDEN TIP ZA 100 JAJCA OD KOKOSKA PA DO 150-200 OD DRUGA ZIVINA SO ELEKTRONSKI TERMOSTAT ( TERMOREGULATOR) SO PRECIZNOST...

Цена:8.000 ден.

Кочани
 

Објавен на: 20.12.2012
INKUBATORI SO ELEKTRONSKI TERMOSTAT NOVI ZA 100 JAJCA SO VISOK PROCENT NA VEDLIVOST

INKUBATORI ZA VEDENJE NA PILINJA SO KAPACITET OD 100 DO 150-180 JAJCA ZAVISI OD GOLEMINATA I VIDOT NA JAJCATA SO ELEKTRONSKI TERMOSTATI DOSTA PRECIZNI +- 0.1C SO GOLEM PROCENT NA VEDLIVOST.IZRABOTK...

Цена:8.000 ден.

Кочани
 

Објавен на: 16.10.2012
ЈАПОНСКИ ПОТПОЛОШКИ ***ВО СЕКОЕ ВРЕМЕ***

ЕДНОДНЕВНИ ПИЛИЊА 60 ДЕН.
НЕСИЛКИ 250 ДЕН.
ЈАЈЦЕ 8 ДЕН.
**** ВО СЕКОЕ ВРЕМЕ ****

Цена:60 ден.

Кочани
 

Објавен на: 04.07.2012
francuski pudli

se prodavaat mali francuski pudli stari 35 dena prezemanje za 10 dena

Цена:150 €

Кочани
 

Објавен на: 12.06.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка