Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Велес

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Продавам значки!

Продавам 188 значки од времето на бивша Југославија.
Цена по значка 12 ден. или за купување на сите следува попуст!
Тел. 075/252-113 и 043/613-497.

Цена:12 ден.

Велес
 

Објавен на: 25.07.2015
Продавам банкноти и монети!

Продавам банкноти и монети од времето на СФРЈ и првите македонски банкноти од осамостојувањето.
Цена за сите 2500ден.
Тел. 075/252-113 и 043/613-497.

Цена:2.500 ден.

Велес
 

Објавен на: 25.07.2015
Mops

Доколку некој има 1-2 Мопс Кучиња но не може да ги чува или да ги продаде тогаш ги замолувам да ме контактираат.

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 02.03.2015
Par Skalari

Prodavam par skalari koj se vo odlicna kondicija za mrestenje, izmresteni se nekolku pati i se mnogu dobri roditeli. Kontakt 075/543-721

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 30.11.2014
prodavam banknota

banknota od 10dolari od 1934 prva serija na dolari

Цена:500 ден.

Велес
 

Објавен на: 06.11.2014
Kupuvam kuce

Купувам куче од мала раса по можност да е пудлица и да е помладо за чување во домашни услови

Цена:50 €

Велес
 

Објавен на: 10.08.2014
Брашнарски црв

Во жива состојба.
Цената е за количина од 300- 320 црви.
Ф- ко Велес

Цена:100 ден.

Велес
 

Објавен на: 11.10.2013
Пушки

Продавам две пушки во одлична состојба:

1. Ловен карабин „CZ" калибар 8х57

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 01.06.2013
sibirski samojed

se prodavaat sibirski samojedi,stari 2 meseca,so odlicno pedigre(podole ima slika so pedigreto na tatkoto) i visok izlozben potencijal.Kucencata se so zdrastvena kniska,procsteni od glisti i parazi...

Цена:150 €

Велес
 

Објавен на: 12.01.2013
Prodazba na persisko mace

Se prodava preubavo sivo persisko mace staro 8 nedeli.procisteno vo odlicna sostojba.Aktivno..vo slikite imate i od majkata i od tatkoto.slikive se pred edna nedela.ako ste zainteresirani pisete il...

Цена:110 €

Велес
 

Објавен на: 02.10.2012
Ptici Kanarinci

Mladi ptici kanarinci od ovaa godina ... za 5 i poveke ptici namalenie na 10 evra

Цена:700 ден.

Велес
 

Објавен на: 08.07.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка