Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Велес

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Продавам 5 нови килими!

Продавам 5 некористени етно килими (рачна изработка), стари педесетина години,
погодни за етно катчиња во Вашиот дом или за традиционални македонски ресторани.
Килимите се со следните димензии:
...

Цена:600 ден.

Велес
 

Објавен на: 28.07.2015
Perde

Dimenzii 525x275 i plus gratis perde pomalo

Цена:700 ден.

Велес
 

Објавен на: 14.09.2014
Tepih

Dimenzii 400x200

Цена:1.500 ден.

Велес
 

Објавен на: 14.09.2014
Prodavam

Prodavam Patiki Kappa br 45

Цена:2.500 ден.

Велес
 

Објавен на: 05.04.2014
Машки крзнени бунди

Продавам 4 Машки крзнени бунди,големина 50 и 54
Т.Н. ШОФЕРСКИ,
со костенливо крзно внатре,
кафено на јаката

Цена:3.500 ден.

Велес
 

Објавен на: 15.03.2014
Prodavam bundi od nerc i astragan

kratka bunda - nerc / velicina 38-40
dolga bunda - astragan / velicina 38-40

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 04.03.2014
Машки Работнички чевли

продавам работнички чевли високи и ниски со и без железна капа на прстите
високи 500 денари
ниски 300 денари

Цена:500 ден.

Велес
 

Објавен на: 25.11.2012
luksuzna vencanica povolno

vencanicata e bela boja so nabori i swarovski kristali kupena e za 500 evra no ke se dogovorime na povolna cena gratis vel dolg 2 metri

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 26.10.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка