Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Кочани

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
POD ITNO PRODAVAM MUZICKA OPREMA!!!

MIKSETA YAMAHA EMX 2000 so kufer, SAJZER KORG PA 50 (1.3)so kufer, ZVUCNICI, MIKROFONI I STALKI. JA PRODAVAM ITNO PORADI ZAMINUVANJE VO STRANSTVO.

Цена:1.000 €

Кочани
 

Објавен на: 23.03.2014
2xPPIONEER CDJ 2000+ 1 DJM 2000


Discount Offer : ( Buy any 3units and get 1 FREE + Free Shipping / Buy any 5units and get 2 FREE + Free Shipping )

if your choice product is not short listed here do request now.

Цена:1.450 ден.

Кочани
 

Објавен на: 07.03.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка