Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Велес

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Digitalna vaga

Se prodava digitalna vaga koristena samo 2 meseca i ednash vishe bazdarena. Nosivost do 30 kg. -moznost za koristenje i so baterija.

Цена:9.000 ден.

Велес
 

Објавен на: 21.06.2016
drzac za nozevi unirvezalen strug

drzac za nozevi unirvezalen strug
MTZ US 400
070 611 476

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 15.07.2015
seping povolno

seping vo ispravna sostojba
070 611 476

Цена:450 €

Велес
 

Објавен на: 14.07.2015
makara

makara so lageri ispravna
spremna za rabota
070 611 476

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 05.07.2015
futer f 250

futer f250 so flansa konplet
070 611 476

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 05.05.2015
SPINGLA ZA TOMOVINKOVIC PLUGOVI

SPINGLA ZA TOMO VINKOVIC PLUGOVI
M18/ 250 /M12
M16/ 280 M10
070 611 476

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 19.04.2015
stolbna bormasina

tolbna dupcalka pirot SARLAH proizvedena 1993god
vo odlicna sostojba
070 611 476
075 377 577

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 19.04.2015
DUPCALKA STOLBNA

DUPCALKA STOLBNA SARLAH PIROT PROIZVEDENA 1993GOD
VO ODLICNA SOSTOJBA
070 611 476

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 14.04.2015
FUTER F500 FLANSA PRVO MAJSKA

FUTER F500 BLAI SAJBNA FLANSA ZA DREMUNG F250 MOL

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 04.04.2015
hidraulicna pumpa

hidraulicna pumpa
vo super sostojba
070 611 476

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 04.04.2015
SRVIS I DELOVI ZA BAGAT

SERVISIRANJE NA DOMASNI I INDUSTRISKI MASINI ZA SIENJE

Цена:10 ден.

Велес
 

Објавен на: 13.03.2015
ПАСТЕРИЗАТОР,ХОМОГЕНИЗАТОР,СЕПАРАТОР,ДОЗЕРКА...

ПРОДАВАМ ПАСТЕРИЗАТОР-900Л.ХОМОГЕНИЗАТОР 4ООЛ,СЕПАРАТОР И ДОЗЕРКА.ОПРЕМАТА МОЖЕ ДА НАЈДЕ ПРИМЕНА ВО МЛЕКАРСТВО,ЗА СОК,
ВОДА И ОСТАНАТО,ПОВОЛНИ ЦЕНИ!

Цена:2.000 €

Велес
 

Објавен на: 12.03.2015
futer f200

FUTER F200 TRI PAKNI
kontakt 070/611-476 Ile

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 24.02.2015
Frizerski LAVOR

Prodavam frizerski LAVOR ,koristen 2 god. vo odlicna sostojba

Цена:10.000 ден.

Велес
 

Објавен на: 05.02.2015
crevo za toma vinkovic

crevo za hidraulika za pod sediste
so matica F 22 F 27
isporaka do vasiot dom
070 611 476

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 14.10.2014
volan za indos viluskar

volan za indos viluskar ispraven
070 611 476

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 20.09.2014
Reduktor 1/8

Reduktor 1/8 moze da se montira horizontalno i vertikalno vo zavisnos od potrebata
za svrdel za otvor za drevca sadene i dr.
070 611 476

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 20.09.2014
L spojka so navoj

RAPOLAGAME SO SITE VIDOVI NA PRIKLUCOCI
BRZI SPOJNICI ZA POLIAMIDNI CREVA : F4,F5,F6,F8,F10,F12,F14,i F16.
MOZNA E ISPORAKA PO KARGO. 070 611 476 075 325 176
pl 04 01 1/8

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 18.09.2014
BRUSILICA O/MIN 1000

brusilica na vazduh vr5100bvs-16a
m/sec80 1000 o/min 6 bari
trudbenik doboj
070 611 476

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 12.06.2014
Машина за шиење ибердек

Се продава нова ибердек машина за шиење esman gem 500

Цена:880 €

Велес
 

Објавен на: 21.05.2014
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка