Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Струга

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Преинсталација на оперативни системи

Windows XP/7/8/ 32bit/64bit и Linux, инсталација на Лаптоп без DVD-ROM
Поврзување на мрежи (LAN i Wireless) и конфигурирање на истата преку рутер или switch
Инсталација на стандардни програми: Mi...

Цена:300 ден.

Струга
 

Објавен на: 23.09.2014
servis i izrabotuvanje na web strani

Vrsime profesionalna izrabotka na web strani za vasite privatni potrebi, mali biznisi ili pak golemi kompanii vreme e da gi informirate vasite potencijalni klienti za vasata rabota a nie ke vi pomo...

Цена:По договор

Струга
 

Објавен на: 04.09.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка