Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Куманово

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
TIKVI PECHENKI

Prodavam tikvi pechenki.Cena po dogovor.

Цена:1 ден.

Куманово
 

Објавен на: 17.10.2018
Продавам влечна кола

Продавам влечна кола со 2 оски.

Цена:9.000 ден.

Куманово
 

Објавен на: 27.07.2015
prodavam shuma

Se prodavaat 150 snopovi pcenkarna suma po cena od 2000 denari itno.
Informacii na telefon 076499877

Цена:2.000 ден.

Куманово
 

Објавен на: 28.06.2015
prodavam plugovi

Se prodavaat trobrazdni plugovi zafatnina 90 sm,cena 500 evra,informacii na telefon 076499877

Цена:500 €

Куманово
 

Објавен на: 28.06.2015
Prodavam oves i seno vo bali i jacmen okolu 50t rekolta 2014 god

Prodavam seno vo bali rekolta 2014 god.okolu 1000 bali, balite se golemi tvrdo presuvani,smesteni vo hangar.Senoto e so vrven kvalitet moze da se uverite na lice mesto samo za seriozni kupuvaci cen...

Цена:100 ден.

Куманово
 

Објавен на: 07.06.2014
N I V A

Prodavam niva vo s.KOSMATACod 10 000m2 (Dolna Grbavica)

Цена:10.000 €

Куманово
 

Објавен на: 12.02.2014
Prodavam 10t luk

Prodavam okolu 10t luk sorta bosut rekolta 2013gCena 100den Poveke inf. na tel 078 270-551

Цена:100 ден.

Куманово
 

Објавен на: 13.11.2013
Se prodava seno

Prodavam seno vo bali so tezina okolu 20kg smesteni vo sangar, rekolta 2013g.
Za poveke inf na tel.

Цена:100 ден.

Куманово
 

Објавен на: 02.11.2013
Se prodava vosoko kvaliteten jacmen

Prodavam visoko kvalitetn jacmen 10t, rekolta 2013g.
Za poveke inf na tel.

Цена:11 ден.

Куманово
 

Објавен на: 02.11.2013
Aronija sadnice AKCIJA

Dvogodisnje sadnice visine 60cm, zbunaste, cena 2e.

Trogodisnja sadnica visine do 100cm, zbunaste, cena 2.5e.

Цена:2 €

Куманово
 

Објавен на: 06.09.2013
Prodavam kvalitetno seno vo BALI Kumanovsko

Okoli 40 bali tezat okolu 17 kg.
078208391

Цена:200 ден.

Куманово
 

Објавен на: 01.09.2013
Green Diamond Garden Centar

Ги нудиме следниве услуги: производство и продажба на најразлични висококвалитетни видови на садници и цвеќе; проектирање, дизајнирање, изведба и одржување на зелени површини, комплетно уредување н...

Цена:По договор

Куманово
 

Објавен на: 08.05.2013
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка