Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Куманово
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Dukjan od 37m2 vo centar na Kumanovo

Se prodava nov dukan od 37 m2 vo centarot na Kumanovo na ulica Dimitar Vlahov 52 ( Star Palas ) Pogoden e za ordinacija , kancelarija , studio i sl. Dukanot e so imoten list , ima i toalet . Inform...

Цена:30.000 €

Куманово
37 m2
Плочки
 

Објавен на: 23.03.2018
Dukan vo Centar na Kumanovo

Vo centar na Kumanovo na ul Treta Makedonska brigada do restoran Rim- Pariz se prodava dukan ili izdava( deloven prostor ) od 20 kvadrati pogoden za delovna kancelarija, advokatska kancelarija, not...

Цена:500 €

Куманово
20 m2
 

Објавен на: 25.09.2014
продажба и изнајмување на дуќан во Куманово

Во центарот на Куманово на улица Трета Македонска Бригада до ресторанот Рим Париз се продава или издава дуќан деловен простор од 20 квадрати погоден за канцеларија, адвокатска канцеларија, нотар, ...

Цена:По договор

Куманово
20 m2
Паркет
 

Објавен на: 22.08.2014
Ducan se prodava 15m2

Se prodava ducan karsi Ramstor,zgrada na Kozjak,sreden so kluc na raka,so sopstveno wc

Цена:1.300 €

Куманово
Плочки
 

Објавен на: 06.08.2014
Izdavam ili prodavam ducan, ili menuvam za stan

Se izdava ili prodava ducan 18 m2 na bul. Oktomvriska revolucija sproti MY MARKET.Mozna e i zamena za stan.

Цена:100 €

Куманово
18 m2
 

Објавен на: 29.04.2014
Деловен простор - лок. Гарнизон Куманово

Се издава или продава деловен простор од 24 м2 во строг центар на Куманово. Погоден за бутик или канцеларија, има санитарен чвор.Информации на тел. 070258989 или 075463655

Цена:По договор

Куманово
24 m2
 

Објавен на: 18.07.2013
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка