Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Велес
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО
Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Продавам Suzuki Wagon R+ Ефтино И Поволно

Продавам Suzuki Wagon R+ во екстра возна состојба. Со возилото давам и две (нови) предни зимски гуми. Регистрирано до 2019 Јануари. Бензин, 1,0 . Година на производство 1999. Зачувано,(втор сопстве...

Цена:1.000 €

Suzuki Jimny
1999
Велес
100 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 16.11.2018
Се продава DAEWOO MATIZ 2005

Прв сопственик, чуван и одржуван, не е таксиран, на отворен пат поминати 70 % од километрите.
Регистриран до 9 април 2019 и зелен картон за цела година

Цена:1.500 €

Daewoo Matiz
2005
Велес
200000 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 12.07.2018
AUDI A6 AVANT 2.5 TDI - Euro 4

-KUPENO OD DE-HAMBURG 2013 GODINA
-NIVO NA OPREMA S-LINE SO KOMPLETNA SERVISNA ISTORIJA VO AUDI

OFICIJALEN SERVIS

Цена:3.900 €

Audi A6
2003
Велес
175000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 08.08.2017
СЕ ПРОДАВА ГОЛФ 6

РЕГИСТРАЦИЈА ДО 11 МЕСЕЦ 2017ГОРИВО : ДИЗЕЛВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА

Цена:9.500 €

VW Golf
2010
Велес
77155 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 11.05.2017
СЕ ПРОДАВА

СЕ ПРОДАВА ФОРД ГАЛАКСИ
регистрација до : МАРТ 2018- 7 СЕДИШТА И АТЕСТИРАНА КУКА
ГОРИВО:ДИЗЕЛ
БОЈА : ЦРНА

Цена:4.500 €

Ford Galaxy
2004
Велес
213000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 09.05.2017
se prodava

se prodava opel astra 1.4

Цена:900 €

Opel Astra
1997
Велес
200235 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 15.05.2015
PORCHE 924

ПРОДАВАМ ПОРШЕ,ЦРВЕНО СО МК ТАБЛИЦИ ВО ОДЛИЧНА СОСОТОЈБА 81Г МАЛКУ ВОЗЕНА СО ОРГИНАЛНИ ДЕЛОВИ !

Цена:3.500 €

Porsche 924
1981
Велес
Бензин
2-3 врати
Чиста документација

Објавен на: 12.03.2015
FORD MONDEO KARAVAN

PRODAVAM FORD MONDEO KARAVAN 1.8 DIZEL ELEKTRIKA NA STAKLA RETROVIZORI CENTRALNA BRAVA PODESIV VOLAN PROIZVEDENA 99 GOD

Цена:1.100 €

Ford Mondeo
1999
Велес
280000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 19.01.2015
LADA HITNO

KOLATA JE VO ODLICNA SOSTOJBA PALI VOZI IMA ATEST PLIN PRET EDEN MESEC ULJE SMENETO IMA DVE NOVI GUMI PREDNI ZIMSKI NOV ALSPUH SMENETO KOJ KE JA KUPI KE DOBIJE NOGU DELOVI ZA KOLATA ;FAROVI;STOPNI ...

Цена:650 €

Lada 110
2000
Велес
200000 km
Бензин+Плин
4-5 врати
 

Објавен на: 09.12.2014
PRODAVAM ILI MENUVAM DAJTE PONUDA

PRODAVAM ILI MENUVAM LANTRA 1.5 SO ATESTIRAN PLINSKI URED 1994 SO FULL OPREMA I SO MALA POTROSUVACKA ZA POMALO ILI DAJTE PONUDA
TEL.078/331 379

Цена:По договор

Hyundai Lantra
1994
Велес
175000 km
Бензин+Плин
4-5 врати
 

Објавен на: 03.11.2014
Fiat Seicento 1.1 Sporting---- ZA KESH ekstra cena

Kolata e vo odlicna sostojba, komletno servisirana smeneti:
Site filtri..
Rebrast kais..
Ulje....

Цена:1.200 €

Fiat Seicento
1998
Велес
160000 km
Бензин
2-3 врати
 

Објавен на: 24.09.2014
prodavam matiz

reg do 10.2014 so atestiran plinski ured minimalna potrosuvacka

Цена:1.100 €

Chevrolet Matiz
2004
Велес
117000 km
Бензин+Плин
4-5 врати
 

Објавен на: 01.09.2014
Bmw 316

KOlata e vo odlicna sotojba.Za povejke informacii javete se na 078-648-577

Цена:3.000 ден.

Bmw 316
2000
Велес
135000 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 29.08.2014
Citroen C5 2004

Slikite se losho slikani bidejki se preslikuvani od aparat.. Kolata e Citroen C5 od 2004. DObro socuvana karavanka,so italianski tablicki.Podetlani informacii:
070-952-971

Цена:По договор

Citroen C5
2004
Велес
4-5 врати
ЦД плеер
Клима

Објавен на: 26.05.2014
Opel Corsa c 1.0 2002

Opel Corsa C sportski napravena. odlicna . 1.0 benzinec 2002 godina registrirana cela godina smeneto ulje.novi gumi so alu bandazi. odlicno socuvana i mnogu ekonomicna so full oprema klimatronik .1...

Цена:2.300 €

Opel Corsa
2002
Велес
125000 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 23.04.2014
prodavam renault Megan

Prodavam Renault Megan 1.9dci.96 kw,dizel,proizvedena 2006 godina.So kompletna full oprema,klimatronik.Kolata e vo perfektna sostojba.Polovno..kolata e so stranski registarski tablici.
tel.0038169...

Цена:8.200 €

Renault Megane
2006
Велес
210 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 10.04.2014
vento 19td

kolata e registrirana cela godina ima zatemneti stakla aluminski bandasi centralno zaklucuvane radio so cd

Цена:1.500 €

VW Vento
1992
Велес
160000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 25.03.2014
Renault Laguna 2.2 TDI

Prodavam Renoult Laguna 2.2 TDI proizvedeno 1997 godina.Klimatronik,so novi MS gumi,so stranski registarski tablici.Kolata e vo perfektna sostojba.Polovno..

Цена:800 €

Renault Laguna
1997
Велес
228 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 10.03.2014
OSOVINA ZA BRAKO PRIKOLKA T 600

OSOVINA ZA BRAKO PRIKOLKA T 600
070 611 476
ICE

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 22.12.2013
Vw Golf 2 1.6d ITNO !!!

VW Golf 2 1.6 obicen dizel .Registriran do 8.2014.
Ima smeneto novi racki za otvaranje na vratite,nov hladnak,smeneto ulje,filter,kaish.
Ima alarm,aluminski bandashi,euro kuka i treta brojka.
Vo...

Цена:1.300 €

VW Golf
1990
Велес
Дизел
4-5 врати
Централно заклучување

Објавен на: 27.11.2013
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка