Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
SE PRODAVAAT PRESLATKI SIBIRSKI SAMOJEDI CISTOKRVNI 6 !!!

SE PRODAVAAT CISTOKRVNI SAMOJEDI 5 MASKI 1 ZENSKO VTORO LEGLO OD PRVOKLASNI RODITELI KOJ SE MOJA SOPSTVENOST KUCENCARA MOZE DA SE ZEMAT POSLE 1 AVGUST KOGA KJE NAPOLNAT 6 NEDELI PRILOG SLIKI OD NIV...

Цена:1 €

Кичево
 

Објавен на: 27.07.2018
KANARINCI---SLAVUJARI

SE PRODAVAAT KANARINCI -- SLAVUJARI IZVEDENI JUNI JULI 2017 MASKI,ZENSKI SO CUBA I BEZ BELI ZOLTI MESANI... CISTI ZDRAVI PTICI

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 16.03.2018
Продажба на шпански кокер

Се продава машко куче од расата Кокер Шпаниел,старо 3 месеци со примена вакцина и ревакцинација, како и издаден ветеринарски пасош.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 09.02.2019
Се продава Далматинер женка 16 месеци

Со пасош.чип.сите вакцини и ревакцини до 16 месеци

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 21.12.2018
ИТНО СЕ ПОДАРУВА КУЧЕ/СЕ БАРА ПАНСИОН ЗА КУЧИЊА ВО БИТОЛА

ИТНО БЕСПЛАТНО се ВДОМУВА или се бара ПАНСИОН за кученца во БИТОЛА за ова машко кученце околу една година бидејќи таму каде што е го малтретираат и тепаат. ТЕПАН Е ВЕЌЕ НЕКОЛКУ ПАТИ. Доаѓале шинтер...

Цена:По договор

Битола
 

Објавен на: 15.12.2018
Se prodavaat maltezeri


Dve maltezercinja (masko i zensko) stari 50 dena . Tatko maltezer so pedigre , majka maltezer. Cuvanje samo vo domasni uslovi .

Цена:150 €

Скопје
 

Објавен на: 04.09.2018
Кучиња златен ретривер

Се продаваат кучиња од расата златен ретривер - 2 машки и 4 женски. Кучињата се еден месец стари, а ги добивате вакцинирани и со педигре кога ќе наполнат 8 седмици. Мајката е светло крем, а таткото...

Цена:1 €

Прилеп
 

Објавен на: 23.07.2018
Haska

Se prodavaat haski 4 maski i dve zenski
Info na 070728558

Цена:70 ден.

   

Објавен на: 14.07.2018
Haski na prodazba

Se prodavaat preubavi zenski haski

Цена:5.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 04.05.2018
SE ORODAVA CIVAVA masko

Se prodava prejrasno bebce masko civava staro skoro 2 meseci spremno da go razubavi sekoj vas den. Za poveke info javete se na 070340007

Цена:400 €

Скопје
 

Објавен на: 02.05.2018
Pcheli, Pchelni semejstva, rojcinja, roevi

Пчели, пчелни семејства, ројчиња, роеви - едно семејство вклучува: 3 рамки силни пчели, 2 полни рамки мед, и 1 квалитетна матица, Цена По договор Трајан 075/933-279
Pceli, Pcelni semejstva, rojcin...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 17.03.2018
Легло на расата Минијатурен Шнауцер

Се очекува легло од расата Минијатурен Шнауцер. Доколку сте љубител на оваа раса, може да го резервирате вашето куче. Татко и мајка со одлично педигре. Основни карактериситки на оваа раса се:темпер...

Цена:300 €

Скопје
 

Објавен на: 01.03.2018
CRVEN AHAT

Prodavam lipohrom crveni kanarici, germanski so kapa i lipohrom mozaik. Pticite se so odlicen kvalitet i se izlozbeni ptici.

Цена:1.200 ден.

Скопје
 

Објавен на: 21.12.2017
Се подаруваат кученца

Најмилите кученца во градов си бараат исто толку добар газда взаемно да се дружат, пазат и чуваат.

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 06.12.2017
Kupuvam labrador retriver

Kupuvam labrador retriver isklucivo crna boja malo kucence moze masko ili zensko.077 847 322 igor

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 14.11.2017
Se prodava bishon frize

Se prodava bishon frize so pedigre, procistena i vakcinirana. Povekje informacii na 076/234-567

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 13.08.2017
Akita Inu kutrinja

Se prodavaat dve preslatki zenki Akita Inu kucenca so odlicno poteklo. Kucencata se prodavaat so kompletna dokumentacija, vakcinirani i procisteni od paraziti stari se 2 ipol meseca. Info na 078445255

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 04.08.2017
Prodavam Akvarium

Prodavam Akvarium so dimenzii 1650mm x 800mm x 450mm,
vo komplet so komoda specijalno izrabotena po dimenzii na akvariumot.
Poradi tezinata na akvariumot komodata e dopolnitelno vnatresno pojacu...

Цена:10.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 31.07.2017
Продавам кутриња

Продавам кутриња од расата cane corso.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 27.06.2017
kanarinci----slavujari

SE PRODAVAAAT KANARINCI----SLAVUJARI STARI EDNA GODINA SO CUBA I BEZ OD PREKRASNI LEGLA INFO NA 072 277 118

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 17.04.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка