Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Се продава трособен стан во Карпош 4

Се продава трособен стан во Капош 4 кај трговскиот центар Антико со ориентација север-југ. Станот има вкупна површина од 96 м2 од кои 4 м2 се подрум. Станот има 2 спални соби, дневна со терпезарија...

Цена:89.000 €

Скопје
96 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 23.05.2018
Stan vo Ohrid

Se prodava stan vo Ohrid nad Tutunska Banka

Цена:65.000 €

41 m2
2 соби
3 кат
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 19.05.2018
SE PRODAVA STAN VO RUSKITE ZGRADI VO TAFTALIDZE

Se prodava stan od 48m2 so edna spalna soba, celosno renoviran vo ruskite zgradi vo Taftalidze vo blizna na gimnazijata Georgi Dimitrov, nasproti Leptokarija.

Цена:55.000 €

Скопје
48 m2
2 соби
Клима
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 13.05.2018
GARSONjERA so ureden imoten list

Garsonjera so edna soba na 2-ri sprat. Balkon/terasa nema.Ima lift,parking i se drugo sto ve interesira na 072/266-684

Цена:20.000 €

Охрид
24 m2
1 соба
2 кат
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 07.05.2018
Stan za prodazba

Se prodava stan od 75m2 vo nas. Micurin
Za podetalni informacii na tel 076/220-767

Цена:1 €

Скопје
75 m2
3 соби
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 02.05.2018
Stan vo Cento 87 m2

Se prodava stan so 3 sobi,kujna,kupatilo I balkon,stanot e perfekten so celosna izolacija,parket I PVC prozori.

Цена:По договор

Скопје
87 m2
3 соби
Приземје
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 28.04.2018
Продавам гарсоњера Ѓорче Петров

Продавам гарсоњера веднаш вселива 31м2 Ѓорче Петров карши салата Македонија 5кат контакт 077 694 390 Влатко

Цена:830 €

Скопје
31 m2
1 соба
5 - 10 кат
Лифт

Објавен на: 20.04.2018
STANOVI VO GRADBA PO NAJNISKI CENI VO REGIONOT

Prodazba na stanovi vo gradba vo elitniot stanbeno-deloven KOMPLEKS ILINDEN,lociran na cista i mirna lokacija vo naselbata Ilinden,t.e ul.8 br.179 vednas posle Makpetrol benzinskata.Kompleksot se s...

Цена:640 €

Скопје
45 m2
2 соби
Приземје
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 16.04.2018
PRODAVAME STANOVI VO GORCE - NOVOGRADBA

Prodavame stanovi vo gradba vo Gorce Petrov vo zgrada PR+3 kata so lift,vselivi 31.12.2018 godina,so slednata kvdratura:
28m2 so posebna spalna soba
30m2 so posebna spalna soba
33m2 so posebna s...

Цена:850 €

Скопје
800 m2
1 соба
1 кат
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 11.04.2018
СТАН 93м2 СПРОТИ АМЕРИКАН КОЛЕЏ

Се продава нов, ненаместен, веднаш вселив стан со површина од 93 м2 со дневна соба, 3 спани соби, купатило, гостинско WC, тераса и паркинг место во затворена гаража на бул. 3-та Македонска бригада ...

Цена:81.000 €

Скопје
93 m2
4 соби
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 08.04.2018
se prodava stan vo Skopje

se prodava stan od 54 m2 vo Taftalighe sproti Olimpiko, so golem park , igraliste za deca, parking prostor , imoten list, vednas vseliv, so opremena kujna , klima, parno. Semejna zgrada so odlicen...

Цена:По договор

Скопје
54 m2
2 соби
Клима
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 28.03.2018
Се продава стан

Се продава наместен стан 54 м2 во Кисела вода, реновиран. Цена по договор.

Цена:По договор

Скопје
54 m2
2 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 28.03.2018
SE PRODAVA STAN VO HROM 86 kvadrati

Prodavam stan vo Hrom na ul. Voin Drackoci br.29 na glavnata ulica. Stanot ima golema dnevna so trpezarija, terasa, dve kupatila i tri spalni so prekrasen raspored.
Stanot e gradba od 2016 i seta ...

Цена:По договор

Скопје
86 m2
4 соби
1 кат
Клима
Чиста документација

Објавен на: 28.03.2018
prodavam stan 61 m2 vo Avtokomanda Skopje

Stan od 61 m2 vo Avtokomanda .Visoko prizemje so so golemadnevna dnevna spalna kujna vc .Renoviran e 2016 godina osven prozri.Podrum i terasi ima .

Цена:48.000 €

Скопје
61 m2
3 соби
Приземје
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 28.03.2018
ПРОДАВАМ ГОТОВИ СТАНОВИ

ПРОДАЖБА НА ГОТОВИ СТАНОВИ ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ КАРШИ САЛАТА МАКЕДОНИЈА
ИНВЕСТИТОР ЦИЛЕ ИНЖЕНЕРИНГ КВАДРАТУРА ГАРСОЊЕРА 31М2, ДВОСОБЕН 52М2, ТРОСОБЕН 54М2,58М2,70М2. КОНТАКТ ВЛАТКО РИСТЕСКИ ТЕЛ 077 ...

Цена:По договор

Скопје
2 соби
 

Објавен на: 26.03.2018
ПРОДАЖБА НА СТАНОВИ ВО АЕРОДРОМ

Продажба на станови во Аеродром во градба ул,,Пандел Шишков,, карши Раде Кончар квадратура 37м2,39м2,41м2,44м2,46м2,51м2,54м2,64м2 со две спални.ИНВЕСТИТОР ЦИЛЕ ИНЖЕНЕРИНГ КОНТАКТ ВЛАТКО РИСТЕСКИ 0...

Цена:По договор

Скопје
2 соби
 

Објавен на: 26.03.2018
STAN OD 40m2 VO KRIVA PALANKA

Se prodava dvosoben stan, so povrshina od 40 m2, lokacijata e na 1km od centarot na gradot. Cena po dogovor

Цена:По договор

Крива Паланка
40 m2
2 соби
2 кат
Чиста документација

Објавен на: 25.03.2018
Stan vo Kisela Voda nova gradba so galerija

Prodavam stan vo k.voda nova gradba so galerija na potkrovje. Stanot e 53 kvadrati sprat plus 25 kvadrati galerija na potkrovje koja moze da se koristi kako soba za spienje biblioteka ili rabotna s...

Цена:63.000 €

Скопје
5325 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 23.03.2018
PREKRASEN STAN NA EXTRA LOKACIJA

SE PRODAVA STAN 97M2 ODLICEN RASPORED SO TRI SPALNI,KUJNA,SALON,TERPEZARIJA,DVE KUPATLA I DVE TERASI.STANOT E NA VTORI KAT(OD TRI) SO STANOT IDE I PODRUM.PARKING BESPLATEN ...

Цена:109.000 €

Скопје
97 m2
4 соби
Клима
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 21.03.2018
Se prodava celosno namesten Stan vo Kisela Voda!

Se prodava kompletno namesten stan vo Kisela Voda, vednas do ekonomskoto uciliste. Stanot raspolaga so dve spalni, dnevna, trpezarija i kujna od otvoren plan, gostinski toalet i banja. Stanot e so ...

Цена:51.000 €

Скопје
63 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 20.03.2018
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка