Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Издавам стан - гарсоњера кај железничка

Izdavam stan - garsonjera 34m2 vo Micurin vo blizina na zeleznicka stanica vo Skopje, prazen, na 5 kat, so lift, ima klima i parno. Stanot e nova gradba i povtorno renoviran, svetol i so ubav raspored.

Цена:8.000 ден.

Скопје
34 m2
1 соба
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 16.05.2018
Издавам наместен стан 47 м2 во Скопје Центар кај католичка црква

Издавам наместен стан 47 м2 во Скопје центар кај Католичка црква во нова зграда, лепенка со Црногорска Амбасада.Станот го издавам на подолг период. Цената е со вклучен данок.

Цена:15.000 ден.

Скопје
47 m2
2 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 02.05.2018
izdavam stan

se izdava stan 55m2 lokacija stara ceshma kaj spomenikot .
na 5ti od 6 kata so lift nova zgrada ,namesten so edna spalna
inf. 070 447796

Цена:200 €

Скопје
55 m2
2 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 22.04.2018
SE IZDAVA STAN VO CENTAR ZGRADA NA EVROPSKA UNIJA KAJ RAMSTOR

Se izdava trosoben stan, ekskluzivno luksuzno namesten so dve spalni, kujna, trpezarija, dnevna, toalet plus banja vo zgradata na Evropska Unija, sproti NLB Tutunska banka do Ramstor vo Centar. So ...

Цена:По договор

Скопје
76 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 19.04.2018
Apartman za 2 lica so plateni davacki

Se izdava opremen apartman od 27m2 vo sklop na City Boutique Hotel za podolg prestoj(od 3 meseci pa nagore) , maximum 2 osobi, so obezbedeno cistenje, zamena na postelnina, peskiri, vkluceno i loun...

Цена:300 €

Скопје
27 m2
1 соба
Клима
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 12.04.2018
Se izdava stan vo Aerodrom do Capitol

Se izdava stan renoviran,na 1 kat so dve spalni,kompletno namesten,so parno,dve terasi,vednas do Capitol.

Цена:260 €

Скопје
68 m2
2 соби
Клима
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 11.04.2018
IZDAVAM

IZDAVAM DOGRADBA NA BARAKA SO POSEBEN VLEZ,NAMESTENA

Цена:110 €

Скопје
36 m2
2 соби
Приземје
Паркет
Наместен
 

Објавен на: 28.03.2018
Се издава стан во Црниче

СЕ ИЗДАВА СТАН
за студенти или вработени во населба Црниче, над МВР, на 10 минути пеш до центарот на градот. Станот е на мирна локација, 90 м2 , коплетно уреден. Погоден за 2 до 4 лица.

Слобо...

Цена:По договор

Скопје
90 m2
4 соби
1 кат
Ламинат
Наместен
 

Објавен на: 26.03.2018
Izdavam garsonjera vo centar na Skopje, Gradski zid

Izdavam garsonjera vo centar na Skopje ,Gradski zid.30 m2, nad slatkarnica Eskimo, kaj Beko policija, so parno, klima, kablovska.....

Цена:10.000 ден.

Скопје
30 m2
1 соба
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 18.03.2018
LUKSUZEN TROSOBEN STAN VO MIRNA OKOLINA

ODLICNA I MNOGU TIVKA LOKACIJA NA II
KAT,SOPSTVEN PARKING NA ZGRADATA,
MODERNO-KOMPLETNO OPREMEN SO
CENTRALNO PARNO KLIMATIZER,LIFT,KAT II

Цена:370 €

Скопје
77 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 16.03.2018
Издавам нов опремен стан од 45м2 во центар

Се издава нов опремен стан од 45м2 во центарот на Скопје,близу универзална сала. Станот е на втори спрат и е со греење на струја. Скроз е опремен со нов мебел и техника

Цена:239 €

Скопје
45 m2
2 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 15.03.2018
Се издава стан (55м2) во Центар

Изнајмувам стан во Центар, до основното училиште Јохан Ханјнрих – Песталоци. Станот е целосно опремен (интернет, клима, TV). Има две посебни спални соби (од кои едната соба има брачен кревет)...

Цена:300 €

Скопје
55 m2
2 соби
Клима
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 13.03.2018
Izdavam Stan vo Ohrid kaj Biljanini izvori vednas zad bulevar Turisticka

Izdavam dvosoben stan so dve terasi kujna, sank, wc, zad Bul Tiristicka, vo blizina na Biljanini Izvori. Stanot se izdava za period 6-12 meseci ,cena po dogovor.

Цена:150.200 €

Охрид
68 m2
4 кат
Клима
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 07.03.2018
POVOLNO IZDAVAM NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO K VODA

Povolno inzajmuvam namesten dvosoben stan od 55 m2 vo kisela voda kaj uchilishteto Partenie Zoografski, kaj cheshma. Vednash vseliv. Adresa Dositej Obradovikj 14a

Цена:200 €

Скопје
55 m2
2 соби
Наместен
 

Објавен на: 07.03.2018
Stan do gradski park

Se iznajmuva stan do pionerski dom do gradski park.

Цена:170 ден.

Скопје
85 m2
2 соби
3 кат
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 05.03.2018
Барам цимерка или две цимерки за преубав стан

Станот е во Центар позади ст.дом Кузман. Има 2 спални. Едната се издава, во другата сум јас. Доколку Ви е многу, можете да се вселите две во спалната која е поголема. Станот располага со се, и е на...

Цена:10.000 ден.

   

Објавен на: 14.02.2018
Издравам Стан во Дебар Мало

Издавам стан во Дебар Мало 62 м2 за студенти и самци .Mоже и за фирма со само преструктуирање на простор .Локацијата е прекрасна наспроти Вардар Мебел и Ројал Бургер. Цена 200e
Телефон за контакт ...

Цена:200 €

Скопје
62 m2
2 соби
Приземје
Ламинат
Лифт

Објавен на: 05.02.2018
издавам гарсониера во центар кај собрание

Издавам гарсониера во центар кај собрание 27 м2,комлет реновирана и одлично наместена.

Цена:230 €

Скопје
27 m2
1 соба
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 02.02.2018
Стан со две спални кај Веро Центар

Се издава НАМЕСТЕН стан од 52 метри квадратни со две спални соби, на прв кат во зграда. Станот има парно и приватен паркинг. Локација до Олимписки базен. Побарајте слики на Viber, 078539444.

Цена:210 €

Скопје
52 m2
2 соби
1 кат
Паркет
Парно греење

Објавен на: 29.01.2018
Se izdava namesten i renoviran trosoben stan vo Novo Lisice

Stanot ima spalna, dve sobi, terpezarija i dnevna, kujna so dve WC. Kompletno e opremen, so klima, greenje, tv i internet. Stanot e renoviran i e idealen za familija ili studenti.

Цена:300 €

Скопје
80 m2
4 соби
Клима
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 09.01.2018
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка