Категории:

Facebook Like box

Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
СТАРИНСКИ ЧЕРГИ

Чергите се стари околу 40 години но не се користени, ткаени се рачно на разбој. Погодни се за ресторан во етно стил и сл.

Цена:4.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 30.04.2018
SKF лагер за задно тркало за ФИАТ ПУНТО 1

Лагерот е нов, неотпакуван, купен е по грешка и затоа не е вграден.

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 30.04.2018
Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка