Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНОFacebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Се продава

Се продава чопер Venox 250 cc
Прва регистрација 2008 год.
Чоперот е скоро нов, не многу возен со мали модификации на изгледот.

Цена:По договор

2008
Куманово
 

Објавен на: 06.05.2018
vespa /skuter

Prodavam radio fm predavatel ili menuvam za vespa/skuter ke se dogovorime samo dajte gi svoite ponudi

Цена:20.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 30.11.2018
Skuter SYM

Se prodava skuter Sym Jet 4 R so pominati 6000 km

Цена:1.100 €

6000 km
Скопје
 

Објавен на: 19.09.2018
aprilia shiver 750

prodavam aprilia shiver 750 so pominati 11000 km registriran do mart 2019 i napraven celosen vtor servis motorot e vo odlicna sostojba servisite se praveni vo dinamix

Цена:4.200 €

11000 km
Скопје
 

Објавен на: 26.05.2018
SKUTER

Prodavam skuter OD 2013 GODINA nevozen -marka YIYING 50, SILA 2.2
KONTAKT TELEFON: 070499453

Цена:650 €

Скопје
 

Објавен на: 25.03.2018
Kufer Tech 48l

Malku koristen so drzac komplet

Цена:4.000 ден.

   

Објавен на: 09.10.2017

Цена:По договор

   

Објавен на: 17.09.2017
ПРОДАВАМ КОЖНИ ТОРБИ ЗА МОТОР ЧОПЕР

Продавам кожни торби-бисаги за мотор чопер- custom, од висококвалитетен матерјал бизон кожа со сите држачи во коплет во перфектна состојба!


Цена:По договор

   

Објавен на: 08.08.2017
SE PRODAVA KAWASAKI ZR7

Motorot e vo odlicna sostojba so giwt vizir i drzac ...brembo plocki kn filter napraven servis i registriran .. ve molam bez zameni

Цена:2.750 €

2001
60000 km
Скопје
 

Објавен на: 23.04.2017
EKSTRA KYMCO 500i

prodavam ili menuvam kymco 500i,registriran,servisiran so ekstra gumi i spremen za sezona.So motorot odi i cerada original i kuferce GIVI.Koja saka da vozi motor brz i so mala potrosuvacka neka pov...

Цена:3.100 €

2008
25000 km
Скопје
 

Објавен на: 20.04.2017
SKUTER ARORA 150

SKUTER ARORA 150 2007god POMINATI 15000km
ODLICNO SOCUVAN

Цена:370 €

2007
15000 km
Скопје
 

Објавен на: 01.06.2016
skuter Jon Way (Ranger) 150 cc

Се продава скупер Jon Way 150cc
2008 година (прв газда), регистриран до 25 Јули 2016.


Цена:27.000 ден.

2008
10000 km
Скопје
 

Објавен на: 26.05.2016
Prodavam skuter SKarabeo 125 GT

Garaziran, prv sopstvenik, socuvan i vo sovrsena sostojba, nov akumulator, vizir, stranicni kuferi ..

Цена:1.500 €

2005
9000 km
Скопје
 

Објавен на: 26.03.2016
Продавам мотор

Се продава мотор марка Suzuki Intruder 1800

Цена:9.000 €

2009
 

Објавен на: 13.10.2015
Nov SKUTER OC HERK

SE PRODAVA NOV NE VOZEN SKUTER

Цена:450 €

2006
Прилеп
 

Објавен на: 22.08.2015
PARKING BLOKATORI ZA SKUTERI MOTORI VELOSIPEDI

PARKING METALNI ZASTITNI BLOKATORI ZA SKUTERI I MOTORI VELOSIPEDI ZA NA PODOVI OD BETON,BEKATON,ASFALT

Цена:По договор

2010
1000 km
Скопје
 

Објавен на: 15.08.2015
Prodavam Honda Rebel 1999

Prodavam Honda Rebel 1999 ima pominato 6500 nitu e padnat nitu e grebnat , garaziran fabrika

Цена:2.200 €

1999
6500 km
Скопје
 

Објавен на: 19.06.2015
skuter 50 cc , 2012 god , alarm , xenon svetla

se prodava skuter 80 cc , so dokumenti od 50 cc , so pominati pomalku od 9000 km , redovno servisiran , na 6500 km smeneti klip , cilindar , kariki i filter za vozduh , i pojacan od 50 na 80 cc , n...

Цена:750 €

9000 km
Скопје
 

Објавен на: 15.06.2015
prodavam skuter 150 sm 3

prodavam skuter 150 sm 3
lice za kontakt Cobe
tel. 077 62 61 63

Цена:400 €

Скопје
 

Објавен на: 14.06.2015
GILERA RANER VXR 200 cc 4T 2004G. SO 15.000 KM FABRIKA

GILERA RANER VXR 200 cc 2004 GOD. SO 15.000 KM SO KUFERCE PRVA BOJA NIKOGAS NE PADNATA NEMA GREBNATINKA FABRIKA E MOTOROT

Цена:1.900 €

2004
15000 km
Скопје
 

Објавен на: 21.05.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка