Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Mashini za obrabotka se prodavaat

Se prodava
- Univerzalen strug PRVOMAJSKA RASA 480x1665 od 1986 g.
- Drebong 1000 mm
- Drebong nekompleten

Цена:1 ден.

Прилеп
 

Објавен на: 09.09.2018
Машини се продаваат

Se prodava
- Univerzalen strug PRVOMAJSKA RASA 480x1665 od 1986 g.
- Presa ekcentar
-Presa 5 T Jelsingrad

Цена:1 ден.

Прилеп
 

Објавен на: 05.08.2018
SKALA ALUMINIUMSKA 7+1

ALUMINIUMSKA SKALA 7+1, VISINA 2,4m, VISINA NA RABOTNATA POVRSINA 1,8m. MALKU KORISTENA. KAKO NOVA.

Цена:1.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 12.04.2018
povejke vidovi na masini

Se prodava:
- kombinirka MIOSTANDARD HOBI 82 so dodatni elementi
- bonsek za drvo, nov -nekoristen za na postolje (bugarski)
- kompresor FIAC 150 lit. bez motor

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 10.04.2018
Mlin cekicar so mesalka za koncentrat

Prodazba od sopstveno proizvodstvo na mlinovi cekicari so mesalki za koncentrat.


https://www.facebook.com/sandevo.prom/

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 29.03.2018
Spiralni Transporteri Elevatori

Prodazba od sopstveno proizvodstvo na spiralni transporteri vo razlicni dolzini i dimenzii.


https://www.facebook.com/sandevo.prom/

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 29.03.2018
prodazba na tovarna prikolka

tovarna prikolka so dimenzii 0,90 x 1,30 mi risiver za tv Telekabel

Цена:15.000 ден.

   

Објавен на: 27.03.2018
СТОМАТОЛОШКА ОРДИНАЦИЈА - ПОВОЛНО

- стоматолошка машина JUGODENT ELEKTRA 2000
- KOMPRESOR
- SAUGER
- рендген апарат за заби EI НИШ

Цена:По договор

Крива Паланка
 

Објавен на: 16.03.2018
Prodavam mikser

Prodavam mikser

Цена:350 €

Скопје
 

Објавен на: 05.03.2018
DROBILKA ZA DRVO-CEKICAR

Дробилка за дрво со димензии 1.5м на 90цм, капацитет од 400кг до 600кг на 1ч, со мотор од 22kw, 2870 вртежи во минута. Дробилката е со отвор од 20цм, има 5 ножа и сито од 8мм, може да дроби дрва со...

Цена:3.100 €

Скопје
 

Објавен на: 23.01.2018
gradinarski alat

alat pogoden za obrabotka na gradini/bavci

Цена:1 €

Куманово
 

Објавен на: 07.12.2017
Razladni vitrini

Prodavam dve razladni vitrini ednata mrzne so dva posebni motori a drugata e za odrzuvanje povolno

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 10.10.2017
Mini Precizna Digitalna Zlatarska Vaga od 0.01 do 200 grama

Prodavam mini digitalna precizna vaga za merenje zlato, nakit, zlatni moneti i drugi predmeti koi baraat tocnost i preciznost.

Raboti so dve mali baterii koi gi dobivate besplatno i mozete da ja...

Цена:600 ден.

Скопје
 

Објавен на: 30.09.2017
Се продава

Се продава половни компресор за воздух250€,агрегат за струја250€,правосмукалка за хемиско, суво и водено чистење350€,полнач за акумулатор и стартер150€,вап машина за перење авто...

Цена:1.150 €

Скопје
 

Објавен на: 20.08.2017
Peskara

Peskarata e mnogu malce koristena,raboti besprekorno. Ima regulator na vozduhot do 10bari. Moze da se vidi vo sekoe vreme.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 09.08.2017
novi modularni glodala za zapcanici

Prodavam novi modularni glodala za zapcanici po 8 vo garnitura:
- mod 7 - 100 EUR/garnitura
- mod 5,5 - 80 EUR/garnitura
- mod 4,25 - 80 EUR/garnitura

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 11.05.2017
CNC masini i alati

Izrabotka na CNC masini i ruteri po naracka za sekakva namena.Tel. 077652370

Цена:По договор

   

Објавен на: 02.05.2017
Se prodava

Se prodava masina za sienje. Ako ste zainteresirani kontaktiraj te me.

Цена:150 €

Скопје
 

Објавен на: 06.04.2017
Mia spare parts

Since 1994 Mia sells spare parts for espresso coffee machines, dishwashers, ice makers, pumps, cleaners, coffee grinders. Our main customers are manufacturers and repair technicians with espresso m...

Цена:2 ден.

Тетово
 

Објавен на: 29.03.2017
машина за сечење и цепење дрва

Продавам машина за сечење и цепење на дрва. Нова неотпакувана донесена од Германија. Цена поволна

Цена:8.000 €

Скопје
 

Објавен на: 27.02.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка