Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Фарма на Јапонски препалици (потполошки) 071261249

Се продава Фарма на Јапонски препалици (потполошки) : фармата вклучува : 180 броја јапонски препалици- потполошки несилки, кафези и инкубатор.
Фарма се занимава со одгледување на јапонски препели...

Цена:1.000 €

Кавадарци
 

Објавен на: 28.02.2019
Vrece od agrotekstila – za sadnju borovnica, ukrasnog bilja i voca

Vrece od agrotekstila za sadnju borovnica, ukrasnog bilja i voca .
Vrece su sivene sa 100% poliester koncem i agrotekstil cini 700ky jedinica UV stabilnosti sto ga cini najkvalitetnijim materijalo...

Цена:2 €

Скопје
 

Објавен на: 23.12.2018
Sadnice borovnice – sadnice sorte Duke i Bluecrop

Sadnice borovnice – Posetite nas rasadnik u bilo koje doba godine i uverite se u kvalitet nasih sadnica. Na stanju imamo dvogodisnje i trogodisnje sadnice borovnice Duke i Bluecrop.
Cene od ...

Цена:3 €

Скопје
 

Објавен на: 22.12.2018
TIKVI PECHENKI

Prodavam tikvi pechenki.Cena po dogovor.

Цена:1 ден.

Куманово
 

Објавен на: 17.10.2018
Trobrazen plug

Se prodava trobrazen plug

Цена:По договор

Прилеп
 

Објавен на: 24.04.2018
Ferguson 539

Se profava ferguson 539 vo odlicna sostojba 1988god. ima prikolka, plug, brana, gubrefrlacka.
cena po dogovor

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 19.04.2018
Продавам Слама

Се продава слама 150 бали

Цена:По договор

Битола
 

Објавен на: 06.03.2018
Продавам лешници

Продавам лешник во лушпа.Телефон за контакт 078 219 438

Цена:150 ден.

   

Објавен на: 21.02.2018
Husquarna

Motorot e vo odlicna sostojba.
za pomalku pari ne se javuvaj.

Цена:15.000 ден.

Штип
 

Објавен на: 10.02.2018
Se prodava traktor Belarus

Se prodava traktor belorus 94god vo odlicna sostojba so 1700 rabotni casovi so novi gumi hidraulicen volan 4x4 traktorot e top bez nikakvi vlozuvajna za poveke info barajte

Цена:3.500 €

Радовиш
 

Објавен на: 13.01.2018
Лактофризер и Еднореден Силажер

Продавам Лактофризер од 1500 л. - Алфа Лавал (3200 evra)
Еднореден Силажер - Kverneland (1300 evra)

Цена:3.200 €

Свети Николе
 

Објавен на: 20.09.2017
ПРИРОДЕН ПЛАНИНСКИ МЕД-ПЧЕЛАРСТВО ЧОРБИЌ

Се продава природен планински мед.
Пчелите се наоѓаат на подножјето на Баба планина во атарот на село Крани на преспанско езеро.
Надморска висина 870 м,богата планинска ливада и дабова шума.
Се ...

Цена:400 ден.

Скопје
 

Објавен на: 18.08.2017
Пчелари, евидентирани или ергистрирани и земјоделски стопанства

Пчелари и земјоделски стопанства кои се занимаваат со пчеларство се покануваат бесплатно да се зачленат во формирањето на земјоделска задруга која се формира во моментов поради субвенционирање на д...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 24.06.2017
гоџи бобинки

Се продаваат садници за гоџи бобинки по поволна цена. Даваат плод за само три месеци и имаат огромни здравствени придобивки.

Цена:150 ден.

Битола
 

Објавен на: 01.05.2017
Калифорниски црви

Продавам калифорниски црви.Цена по легло, во зависност од густината на црвите. Телефон за контакт 076-55-00-72.

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 25.04.2017
Се продава сено, слама и пченица

Сеното е ливадско и е со одличен квалитет. Сламата е пченична. Пченицата е меркантилна со одличен квалитет.
КОЛИЧИНИТЕ СЕ ОГРАНИЧЕНИ!
ЦЕНА ПО ДОГОВОР

Цена:По договор

Прилеп
 

Објавен на: 09.01.2017
prodavam rakija

prodavam prvoklasna domasna lozova rakija stara od 3 do 5 godinipravena kako za svoja dusacena 150 denari a za pgplema kolicina od 50 litri moze da se dogovorime

Цена:150 ден.

Свети Николе
 

Објавен на: 19.10.2016
planinski humus

se prodava planinski humus sitno isean pakovan vo kesi i vreki (so dostava)

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 17.08.2016
Prodavam motokultivator

Prodvam motokultivator.Telefon 075 374653

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 25.05.2016
ГОЏИ САДНИЦИ

Naracajte GODZI SADNICI,naracajte od crveniot dijamant ili srekno ovosje .Ukrasete go vasiot balkon,dvor ili gradina so najmoknoto super ovosje godzi bobinki. Sega saditi vo Septemvri dava rod! Dos...

Цена:300 ден.

Скопје
 

Објавен на: 21.04.2016
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка