sedishte za deca za vo avto.

ЦЕНА: 20 €

sedishte za deca za vo avto.


Prodavam detsko sedishte so vrzuvanje na kaishi bezbedno malku koristeno povolno
Mob 070447796Град:
skopje
Телефон:
070 44 77 96
Објавен на:
25.03.2015

ЦЕНА: 20 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
mio alekksovski
Град:
skopje
Телефон:
070 44 77 96
Објавен на:
25.03.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

seat arosa 1.7 sdi 44 kw

prekrasen gradski avtomobil mala potrosuvacka eftina registracija al bandazi so odlicni gumi radio cd mp3 ell stakla centralno zaklucuvanje air bag vozac sovozac registrirana do 6 mesec mnogu eko...

Цена:1.850 EUR


Објавен на: 25.01.2015
seat ibiza 1.9tdi GT 97god full

prodava se seat ibiza 1.9tds gt 97 god. od oprema ima
klima
elektrika na stakla
halogenki

Цена:1.950 EUR


Објавен на: 14.12.2014
se prodavaat stanovi vo kumanovo

2 stana vo gradba NA VTORI KAT od 68 i 83 m2, vo blizina na sokolanski park (objekt stara trafostanica) vo izvedba na AD KOZJAK.Cena po dogovor.
SO DVATA STANA ima i GARAZI od 15 m2.
{stanovite ...

Цена:По договор


Објавен на: 16.11.2014
sijamski macinja

Se prodavaat sijamskl macinja od roditeli cistokrvni sijamci.prekrasni.pozdrav

Цена:50 EUR


Објавен на: 21.10.2014

Цена:По договор


Објавен на: 04.02.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка