se prodava kuka vo naselba trnodol skopje

ЦЕНА: По договор

se prodava kuka vo naselba trnodol skopje


kuka od prizemje i potkrovje so vkupna povrsina od 120+70 m@ vo najelitnata naselba vo skopje.Објавен на:
18.04.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 190 m2
Број на соби:
 5+ соби
Катови (за куќи):
 Приземје + кат
Под:
 Ламинат

Дополнително:

check Парно греење
check Чиста документација

Контакт

Објавен на:
18.04.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

ИТНО СЕ ПРОДАВА!!!

ИТНО СЕ ПРОДАВА КУЌАТА СО ДВОРНО МЕСТО И НИВА. КУЌАТА Е СО ПОВРШИНА ОД 75М2 НА ДВА СПРАТА, ПОЛУОПРЕМЕНА, СО СОПСТВЕНО ПАРНО ГРЕЕЊЕ, А НА ГОРНИОТ СПРАТ ИМА И КЛИМА, КУЌАТА Е ПРИКЛУЧЕНА НА ВОДОВОД И ...

Цена:35.000 EUR


Објавен на: 20.01.2020
Se prodava kukja na Vodno

Se prodava kukja na vodno so preubava lokacija nad skoloto Koco Racin. 250m2 od koi 140m2 e kukjata. Cenata ne e fiksna,postoi prostor za dogovor.
071 23 23 20 NIKI

Цена:180.000 EUR


Објавен на: 01.12.2019
Се продава куќа во Тафталиџе, 200м2

Се продава барака во Тафталиџе, 200м2 (во близина на кафе Астера).
Цена по договор
Контакт 078 865 645

Цена:По договор


Објавен на: 26.09.2019
Се продава барака во Жданец

Продавам барака во Жданец инфо.на 077/861-959

Цена:100.000 EUR


Објавен на: 25.08.2019
prodavam povolno baraka vo taftalidze 2

65 m2 baraka i 136 m2 dvor

moze cena po dogovor

Цена:85.000 EUR


Објавен на: 07.04.2017

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка