repariranje i prodazba na site gumeno metalni buferi

ЦЕНА: По договор

repariranje i prodazba na site gumeno metalni buferi


repariranje i prodazba na site vidovi na gumeno metalni buferi za site vozila so garancija za kvalitetotГрад:
skopje
Телефон:
070 42 75 45
Објавен на:
21.12.2014

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
mite mitevski
Град:
skopje
Телефон:
070 42 75 45
Објавен на:
03.12.2010
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Amortizeri-novi i reparirani,sponi,ramenja,cauri,viluski,stabilizatori

AMORTIZERI ZA SITE VIDOVI MOTORNI VOZILA-NOVI -MONROE,SAX,KYB,BOGE,BILSTAJN SO GRATIS MONTAZA I 2GODINI GARANCIJA.VRSIME I REPARIRANJE NA VASITE AMORTIZERI KOI IMAAT 1GODINA GARANCIJA. DELOVI VO PO...

Цена:По договор


Објавен на: 07.10.2013
repariranje gumiranje buferi kardanski ramenja viliski gurtni lameli

repariranje gumiranje na site vidovi na gumeno metalni buferi cauri pernici na amortizeri gumici za balanstagla lameli gurtni viluski sponi jabucici ramenja ...

pogolem del od niv gi imam gotovi...

Цена:По договор


Објавен на: 21.12.2014
CAURI ZA AMORTIZERI BALANSERI DISTANCERI RUKAVCI STAGLI ZA SITE VIDOVI NA MOTORNI VOZILA REPARIRANJE PROIZVOTSTVO I GUMIRANJE MITE TREJD SKOPJE

REPARIRANJE GUMIRANJE I PROIZVOTSTVO CELOSNO NA SITE VIDOVI NA GUMENO METALNI CAURI ZA SITE MOTORNI VOZILA
CAURITE SE ZA:
-AMORTIZERI
-DISTANCERI

Цена:По договор


Објавен на: 21.12.2014
repariranje ramenja viluski i gumiranje buferi za preden i zaden postroj

repariranje na sponi jabucici ramenja viluski centralni sponi za site vozila so poseben ekstra kvalitet gumiranje na site vidovi na gumeno metalni buferi cauri za preden i zaden postroj cauri za am...

Цена:По договор


Објавен на: 21.12.2014
ramenja aluminski za pasat i audi

prodavam i repariram ramenja aluminski za pasat i audi po promotivna cena -prodazba na novi germanski ramenja -repariranje na istite na jabucica i bufer gumata cena na reparirani e 600 den za gorn...

Цена:600 MKD


Објавен на: 21.12.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка