prodavam masina za peskarenje

ЦЕНА: По договор

prodavam masina za peskarenje


prodavam masina za peskarenjeГрад:
Гевгелија
Телефон:
070839406
Објавен на:
10.07.2015

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Гевгелија

Контакт

Име:
Aпостол Дуганов
Град:
Гевгелија
Телефон:
070839406
Објавен на:
07.07.2011
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Turbo Servis - Reparacija Turbina - Turbini

Репарација на Турбини - Репарирање - Нови Турбини- Висококвалитетна репарација на турбини за сите типови возила- Процесот репарација подразбира замена на оштетените делови со нови, проверка на рабо...

Цена:60 MKD


Објавен на: 08.04.2019
Odstranuvanje na zaglaveni injektori

Odstranuvanje na zaglaveni injektori(dizni) na lice mesto bez potreba na odstranuvanje na glava (dekla) info 078334213 Martin

Цена:По договор


Објавен на: 21.02.2019
PLOCKI, DISKOVI, GURTNI, DOBOSI ZA SITE VOZILA

- Доколку вашата сопирачка папуча е премногу тврда или премногу мека
- Ако возилото влече на една страна при сопирање
- Ако може да се слушне необични звуци кога ќе притиснете на педалот за сопир...

Цена:500 MKD


Објавен на: 02.05.2017
REPARIRAME SERVO LETVI NA SITE TIPOVI VOZILA

VRSIME POPRAVKA NA SITE TIPOVI NA SREVO LETVI I PUMPI SO EDNOGODISNA GARANCIJA

Цена:По договор


Објавен на: 26.10.2015
AVTO MASLA I FILTRI ZA SITE PATNICKI VOZILA

AVTO MASLA I FILTRI ZA SITE PATNICKI VOZILA VO AERODROM, SKOPJE.
POPUST NA MASLA OD 5% I FILTRI OD 10%!!!!
POBRZAJTE KOLICINITE SE OGRANICENI!!!!!

Цена:1 MKD


Објавен на: 02.06.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка