opel astra 1.7 dti 2001god moze zamena

ЦЕНА: 2000 €

opel astra 1.7 dti 2001god moze zamena


Година: 2001
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Стил на каросерија: Хачбек
Боја: Сива
isuzu motor
55kw
registrirano do 26.12.2018,
ne e uvezeno, kupeno vo makedonija, vtor sopstvenik, redovno servisirana,
potrosuvacka 6L na 100km
kolata e vo odlicna sostojba ja koristam sekojdnevno za licni potrebi bez nikakvi problemi
moze zamena za ponova kola so moja doplata
Телефон: 076568035
Локација: Куманово
Цена: 2 000 ЕУРГрад:
kumanovo
Телефон:
076568035
Објавен на:
23.02.2018

ЦЕНА: 2000 €

Карактеристики:

Марка возило:
 Opel Astra
Година на производство:
 2001
Град:
 Куманово
Гориво:
 Дизел
Врати:
 4-5 врати
Коњски сили:
 105 кс
Аудио систем:
 МП3 плеер

Дополнително:

check Клима
check ABS
check Борд компјутер
check Airbag
check Сервисна книшка
check Серво волан
check Централно заклучување
check Чиста документација

Контакт

Име:
milos spasikj
Град:
kumanovo
Телефон:
076568035
Објавен на:
23.02.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Golf 3 1.9 tdi karavan

SE PRODAVA VW GOLF 3 1.9 TDI 90KS SO
**KLIMA** REGISTRIRAN CELA GODINA
SO 4 SEGA KUPENI ZIMSKI GUMI NOV AKULUMATOR NE UDRENA NITU FARBAN NEMA KERPENICI STEGNATA PREDNICA 1997 GODINA NA PROIZVOT...

Цена:1.750 EUR


Објавен на: 14.02.2018
SEAT CORDOBA 2.0 GTI ATEST PLIN REGISTRIRANA DO 20.10.2018

Se prodava Seat Cordoba 2.0 Gti 1996 god. 85kw 116ks. Kolata e so astestiran plinski ured so dizni vnesen vo soobrakajna montiran pred edna godina, i registrirana e do oktomvri 2018. Raboti i na be...

Цена:1.500 EUR


Објавен на: 16.01.2018
Издавам стан во Гевгелија

Станот е реновиран 2009 година, лоц. на ул.“Коле Неделковски“ 24/3 во близина на училиште и градинка, како и автобуската и железничката во Гевгелија (мирен дел од градот). Подрум од 8 м...

Цена:12.000 MKD


Објавен на: 01.01.2018
gradinarski alat

alat pogoden za obrabotka na gradini/bavci

Цена:1 EUR


Објавен на: 07.12.2017
Opel Astra 1.6 benzin registrirana klima moze I zamena

Се продава Opel Astra 1.6 бензин 1998 година регистрирана до 04.2018 во одлична состојба, од опрема поседува клима,Ел на стакла ел на ретровизори,ABS,airbag,ал бандаши.Инфо: 078 752 440Или 071 802 074

Цена:1.700 EUR


Објавен на: 22.10.2017

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка