hauba predna za pezo 206 HDI

ЦЕНА: 50 €

hauba predna za pezo 206 HDI


Haubata e zlatna boja metalikГрад:
Skopje
Телефон:
070-438-000
Објавен на:
03.08.2015

ЦЕНА: 50 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
mihajlo pejkovski
Град:
Skopje
Телефон:
070-438-000
Објавен на:
03.08.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Se prodava kuka

Kukava se naoga na ul Joska Jordanoski br 116, nasproti Tipskite kuki i odma do gradskiot bazen. Ima podrum, prizemje i kat. Kukna povrsina okolu 100m2. Kuka i dvor 218m2.
Cena po dogovor

Цена:По договор


Објавен на: 15.08.2015
LEV STOP OD TOJOTA AVENSIS MALCE VOZEN

LEV STOP OD TOJOTA AVENSIS MALCE VOZEN

Цена:По договор


Објавен на: 21.05.2015
Za Avtoservisi Mitchel On Demand ALL DATA - EKSTRA CENA

Najdobriot i najkompletniot profesionalen program za servis za site marki leki koli,dzipovi i kombinja MITCHEL ON DEMAND vo ful verzija so AKTIVIRAN ESTIMATOR dozivotna licenca najdobrata OFFLINE e...

Цена:3.000 MKD


Објавен на: 14.08.2015
hard disk i mem.

hard diskot e 320gb i mem od 2 i 1g i se od lap top cenata ke se dogovorime za site zaedno a posebno hard diskot 1300 od 2g 1100 i od 1 800den

Цена:1.200 EUR


Објавен на: 31.08.2014
hidraulicna pumpa za skip

hidraulicna pumpa za skip 90 litri
070 611 476

Цена:По договор


Објавен на: 10.07.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка