baram uljena pompa za Seat Ibica

ЦЕНА: По договор

baram uljena pompa za Seat Ibica


uljena pompa za Seat Ibica ,benzinec godina na proizv. 1997 , kubikaza 999, sila na motorot 37
kWГрад:
Vinica
Телефон:
033
Објавен на:
19.06.2015

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Blagoj Petrov
Град:
Vinica
Телефон:
033
Објавен на:
19.06.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

PLAC VO TRUBAERVO 11E

se prodava plac vo trubarevo 2000m2 karsi vila Nika so cist imoten list voda i struja info 076945734

Цена:1 EUR


Објавен на: 04.10.2018
Kuka so pogled na ezero 2 minuti od plostad Ohrid

Се продава куќа во стариот дел на градот (втор ред на куќи над чаршијата), на 80 м од плоштад и поглед на езеро. Куќата има приземје(летна кујна, соба, тоалет и дворче), два спрата( целосно уредени...

Цена:230.000 EUR


Објавен на: 29.03.2018
Плац во Сопиште

Плацот се наоѓа одма после лулашките лево кај фабриката 071252188 Соња

Цена:20.000 MKD


Објавен на: 26.03.2018
placevi i nivi

Vo Vizbegovo vednas do obikolnicata placevi od 6000 m2,12000m2,14000m2.....niva od 4500 m2....vo Gluvo brazda 3000m2 i vo Ognenci 7000 m2 niva.Cista dokumentacija.

Цена:30 MKD


Објавен на: 14.03.2018
bebifon bebe fon

se prodava bebifon br-1 PHILIPS raboti na baterii ili struja bez krcenje i sustenje kupen e vo germanija .

Цена:2.000 MKD


Објавен на: 07.07.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка