Taxi Lux prevoz Skopje Solun Sofija i dr destinacii.

ЦЕНА: 1 €

Taxi Lux prevoz Skopje Solun Sofija i dr destinacii.


Skopje-Solun-Skopje:80€
Skopje-Sofija-Skopje:80€
Skopje-Ohrid-Skopje:60€
Skopje-Beograd-Skopje:150€
Soping-Solun,Sofija:100€
Skopje-Pristina-Skopje:50€
Skopje-Aerodrom-Skopje:15€.
Skopje-Halkidiki:90€.
Za drugite destinacii javete se ke se dogovorime.
cenite se celo vozilo bez razlika dali e eden ili poveke patnici.
Naracki pratki po prifatliva cena od ikea metro i dr.
klimatizirano vozilo
wi-fi internet vo voziloto.
Dokolku imame tura vo sprotiven pravec od vasata,vasata cena ke bide 40% poevtina.
Prevozot vi e so mercedes E Klasa 270.
Facebook: GoranPrshevski
Viber:+38976273743
tel:+38976273743Име:
Град:
skopje
Телефон:
076273743
Објавен на:
25.01.2018

ЦЕНА: 1 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
goran
Град:
skopje
Телефон:
076273743
Објавен на:
24.11.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Банско - Продажба на двособен апартман во Aspen Suites

Агенција за недвижности Глобал продава двособен апартман(БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во хотелски комплекс Aspen Suites, со затворен базен, спа центар и голема градина.

Карактеристики:
...

Цена:22.000 EUR


Објавен на: 27.06.2017
Банско - Продажба на студио 01 во Аспен Голф

Агенција за недвижности Глобал продава студио (БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во хотелски комплекс Аспен Голф, со затворен базен, спа центар и голема градина.

Карактеристики:
Квадратура:...

Цена:11.900 EUR


Објавен на: 27.06.2017
Се продава нов невселуван стан од 50 m2 со гаража во Карпош

Се продава Нов стан Невселуван

Општина : Скопје/Карпош
Локација: Тафталиџе

Цена:60.000 EUR


Објавен на: 29.05.2018
Банско - Продажба на двособен апартман Mountain Paradise 2 Complex

Агенција за недвижности Глобал продава двособен апартман(БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во Хотелски комплекс Mountain Paradise 2 Complex, со затворен базен, спа центар.

Карактеристики:
К...

Цена:13.500 EUR


Објавен на: 16.01.2018
Превоз на патници до сите дестинации

Превоз на патници до сите дестинации по потреба на патниците.
Превозот се извршува со возило со капацитет од 7 седишта и простор за багаж
Аеродромски превоз
Трансфери

Цена:По договор


Објавен на: 26.01.2018

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка