Se prodava plac

ЦЕНА: 30 €

Se prodava plac


Se prodava plac 402m2, vo naselba Tunel pozadi vulkanizer ZIRI, so kompletna dokumentacija i markica za gradba.Se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo. Podetalni informacii samo na Viber +38978356605
Kontakt- Andov PetreИме:
Град:
Veles
Телефон:
078356605
Објавен на:
03.02.2019

ЦЕНА: 30 €

Карактеристики:

Град:
 Велес
Површина:
 402 m2

Дополнително:

check Излез на пат
check Чиста документација
check Маркица за градба

Контакт

Име:
Petre Andov
Град:
Veles
Телефон:
078356605
Објавен на:
03.02.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

se prodava kukja vo veles

se prodava dvospratna kukja vednas vseliva,so garaza dve golemi tarasi,so dvorno mesto od 50m2,so dve kupatila i 6 sobi vkupna povesina 200m2.cena po dog
tel.075735771 Goran

Цена:По договор


Објавен на: 26.09.2018
Se prodava kukja vo Nova Bitola (kaj bolnicata)

Цена: По Договор
Цената не е фиксна
Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Цена:По договор


Објавен на: 05.08.2018
Kuka vo oblasta Varnaliite Veles

Се продава Куќа, на улица Благој Јосмов 2, Област - Плоштад Варналии, Велес. Површина 107м2, дворно место 47м2, простор на приземје погоден за деловна намена. Куќата има излез на две улици и непоср...

Цена:41.000 EUR


Објавен на: 19.02.2018
Se prodava stan blizu crkvata sv.Petka

Se prodava stan blizu crkvata sv.Petka. 125m2

Цена:По договор


Објавен на: 28.01.2018
Se prodava dukan

se prodava dukan od 14m2 vo trgovskiot vo veles na prvi kat pogoden za kancelarija

Цена:По договор


Објавен на: 12.01.2018

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка