Se prodava kukja vo Gostivar

ЦЕНА: По договор

Se prodava kukja vo Gostivar


Se prodava kukja od 670m2 vo Gostivar, na Ul. Boge Veljanoski br.10, vo blizina na zeleznickata stanica.Град:
Gostivar
Телефон:
070 386 286
Објавен на:
11.09.2016

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Гостивар
Квадратура:
 6702 m2
Број на соби:
 4 соби

Дополнително:

check Парно греење
check Чиста документација

Контакт

Име:
Igor Angelkovski
Град:
Gostivar
Телефон:
070 386 286
Објавен на:
14.03.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Se prodava detsko krevetce

Se prodava detsko krevetce so dusek koj e seuste vo najlon.

Цена:2.000 MKD


Објавен на: 16.10.2019
Se prodava kamion Turbozeta 80.12.A

Kamionot e vo ispravna sostojba, tehnicki ispraven i kompletno e napraven servis, pali vozi. Za cenata ima kompleten prostor za dogovor.

Цена:По договор


Објавен на: 11.05.2019
Se prodava Renault Megane 1.5 dci

Se prodava Renault Megane 1.5 dci 2003ta, registrirano do 18.03.2020 god, mala potrosuvacka, dobro vozilo za vozac pocetnik. Moze da se vidi i proba vo sekoe vreme

Цена:2.300 EUR


Објавен на: 29.04.2019

Цена:850 EUR


Објавен на: 21.11.2018
Se prodava masa so sest stolici

Se prodavaat masa so sest stolici od masivno drvo (kako novi). Dimenzii 140/80 (+40)cm

Цена:210 EUR


Објавен на: 29.05.2018

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка