Se Izdava Deloven Prostor Vo Vinica-Mesto Vikano Belkamen

ЦЕНА: 5 €

Se Izdava Deloven Prostor Vo Vinica-Mesto Vikano Belkamen


*Pokrien Prostor 3000m2
*Hala br 1. 780m2
*Hala br 2. 650m2
*Hala br 3. 580m2
*Hala br 4. 350m2
*Kujka 450m2
I Drugi Pomali Prostorii,So Komplet Infrastruktura: Struja,Voda i Kanalizacija,Golem Parking...Pogodno Mesto Za Sekakov Vid Na Biznis...Objektot se naogja na regionalniot pat Vinica-Berovo i e odaleceno 5km od gradot Vinica...Podetalni informacii na Viber:004915752017112...Име:
Град:
Vinica
Телефон:
078 611 604
Објавен на:
28.03.2015

ЦЕНА: 5 €

Карактеристики:

Град:
 Виница
Квадратура:
 22500 m2

Контакт

Име:
Falkom
Град:
Vinica
Телефон:
078 611 604
Објавен на:
23.03.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Отклучен iPhone 6 Плус бела и црна

Комплетна опрема iPhone 6

Apple iPhone 6 Плус
AC полнач за патување

Цена:400 EUR


Објавен на: 11.05.2015
Samsung Galaxy S6 Edge G9250 4G

SIM Type Single SIM Network 2G: GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 3G: WCDMA 850 / 900 / 1900 / 2100 4G: LTE 700 / AWS / 800 / 850 / 900 / 1800 / 1900 / 2100 / 2600 Display Type Super

Skype:info.lahstr...

Цена:430 EUR


Објавен на: 09.05.2015
2015 SPECIALIZED VENGE PRO RACE

We sell all models of 2013, 2014 and 2015 Specialized, Trek, Cannondale, Gary Fisher, Klein, GT, Scott, Cervélo, Giant, Santa Cruz, Rocky Mountain, Kona, Whyte, Ellsworth, Jamis, Litespeed, ...

Цена:По договор


Објавен на: 19.04.2015
Apple Macbook Air

Apple Macbook Pro 13 Inch. quard-core i7 Processors 2.2GHz(4GB-8GB) 750GB
Apple Macbook Pro 15 Inch. quard-core i7 Processors 2.2GHz(4GB-8GB) 750GB.
Apple Macbook Pro 17 Inch. quard-core i7 Proce...

Цена:29.342 MKD


Објавен на: 18.03.2015
OPEL ASTRA KARAVAN 1.8 za ZAMENA

Zamena za pomalo patnicko vozilo so odlicno socuvana Opel Astra karavan 1.8 od 1994g
Informacii na tel. 075602950 Riki

Цена:По договор


Објавен на: 14.10.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка