Se prodava plac

ЦЕНА: 30 €

Se prodava plac


Se prodava plac 402m2, vo naselba Tunel pozadi vulkanizer ZIRI, so kompletna dokumentacija i markica za gradba.Se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo. Podetalni informacii samo na Viber +38978356605
Kontakt- Andov PetreИме:
Град:
Veles
Телефон:
078356605
Објавен на:
03.02.2019

ЦЕНА: 30 €

Карактеристики:

Град:
 Велес
Површина:
 402 m2

Дополнително:

check Излез на пат
check Чиста документација
check Маркица за градба

Контакт

Име:
Petre Andov
Град:
Veles
Телефон:
078356605
Објавен на:
03.02.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка