Se izdava dvosoben stan od 38m2, kompleks MIDA

ЦЕНА: 250 €

Se izdava dvosoben stan od 38m2, kompleks MIDA


Impuls Agencija izdava dvosoben stan od 38m2, vo kompleks MIDA. Stanot raspolaga so dnevna, kujna, edna spalna i banja. Stanot e kompletno opremen.

Cena: 250 EUR

Kontakt: 070-274-423 Natali Impuls AgencijaГрад:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
18.07.2015

ЦЕНА: 250 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 38 m2
Број на соби:
 2 соби
Опременост:
 Наместен

Контакт

Име:
Impuls Agencija
Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
19.06.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка