SKF лагер за задно тркало за ФИАТ ПУНТО 1

ЦЕНА: 2000 мкд

SKF лагер за задно тркало за ФИАТ ПУНТО 1


Лагерот е нов, неотпакуван, купен е по грешка и затоа не е вграден.Град:
Скопје
Телефон:
072241759
Објавен на:
30.04.2018

ЦЕНА: 2000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Никола Петрески
Град:
Скопје
Телефон:
072241759
Објавен на:
30.04.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

klucar kodirani klucevi

vrsam kodiranje na site vrsti kodirani klucevi so dalecinsko i bez dalecinsko otvaranje vozila blindor vrati itd....

Цена:1 MKD


Објавен на: 29.03.2019
servo pumpa so kaisnica

Se prodava \"servo pumpa so kaisnica\" za Land Rover Freelander! Cena i dogovor vo inbox!

Цена:4.500 MKD


Објавен на: 23.11.2017
SUUNTO AMBIT2 R White

Се продава нов, неотпакуван, некористен SUUNTO AMBIT2 R White спортски часовник.

Water resistance: 50 m
Battery life in time mode 14 days

Цена:200 EUR


Објавен на: 26.04.2017
SKUTER ARORA 150

SKUTER ARORA 150 2007god POMINATI 15000km
ODLICNO SOCUVAN

Цена:370 EUR


Објавен на: 01.06.2016
2016 Scott Scale 700 Premium Mountain Bike

SPECIFICATION :

Frame
Scale Carbon

Цена:2.700 EUR


Објавен на: 20.03.2016

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка