Rješenja za vaše financijske probleme

ЦЕНА: По договор

Rješenja za vaše financijske probleme


Rješenje u kratkom vremenu. Javite nam iznosu vam je potrebno i iznos koji želite platiti mjesečne: elena.ionescu023@gmail.comГрад:
dubrovinak
Телефон:
0652124578
Објавен на:
17.01.2015

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Виница
Квадратура:
 / m2
Под:
 Цемент/мушама

Контакт

Име:
elena ionescu
Град:
dubrovinak
Телефон:
0652124578
Објавен на:
17.01.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

tv komodi novi

dimenzii 127 136 i 145sm
visina 50
dlabocina 40

Цена:4.300 MKD


Објавен на: 24.01.2020
Rakavici Alpinestars gp pro

Kozni rakavici Alpinestars gp pro so protektori, vrvna izrabotka!

Цена:3.500 MKD


Објавен на: 04.08.2019
Се продава DAEWOO MATIZ 2005

Прв сопственик, чуван и одржуван, не е таксиран, на отворен пат поминати 70 % од километрите.
Регистриран до 9 април 2019 и зелен картон за цела година

Цена:1.500 EUR


Објавен на: 12.07.2018
PLAC NIVA ZA VIKENDICA CAPARI

plac 1750 m2 eden km pred capari na 170 m do asvalten pat placot e pravoagolen 100x18 idealno mesto cista priroda za vikendica na 1000 metri nad visina.. 070 757 897

Цена:2.500 EUR


Објавен на: 03.05.2018
Progoreno kravjo arsko gubre

prodavam kvalitetno pregoreno kravjo arsko gubre.gubreto e so prvo klasen kvalitet i moze vednas da se koristi.raspolagam so kolicina od okolu 25 toni.gubreto moze da se vidi vo sekoe vreme.javete ...

Цена:15 MKD


Објавен на: 05.05.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка