Prodazba na site vidovi mehanicki semerinzi

ЦЕНА: По договор

Prodazba na site vidovi mehanicki semerinzi


Prodazba na semerinzi za : vodni pumpi SLAP 800 - f40,f38.5 , f50, f35,f45.
kontakt tel:070/611-476 IleИме:
Објавен на:
23.07.2013

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Велес

Контакт

Име:
ile
Објавен на:
23.07.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка