Pezo 307 -pandazi

ЦЕНА: 1 мкд

Pezo 307 -pandazi


Se prodavaat 5 ratkapni-15 orginal za pezo 307.
16 strafovi original za bandazi za pezo 307.
Kontakt 071200146Град:
skopje
Телефон:
071200146
Објавен на:
12.03.2016

ЦЕНА: 1 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
toni kocovski
Град:
skopje
Телефон:
071200146
Објавен на:
16.01.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Bandazi za peugeot 307

Se prodavaat 4 celicni bandazi so 4 ratkapni,koristeni dve sezoni za peugeot 307 ,razmak 4*108 .Cena po dogovor. 071200146 070614615

Цена:1 MKD


Објавен на: 12.10.2015
Peugeot 307 (1.4 Benzin) 2007god.

2007 GOD.
65 KW
1400CM3
BENZIN

Цена:3.900 EUR


Објавен на: 05.04.2015
VW Golf hitnooo

Odlicno socuvan,
prv sopstvenik,

Цена:1.499 EUR


Објавен на: 11.11.2014
alum.bandashi 14 -italijanski

Al.bandashi 14 , 4x100 povolno ,ima mesto za dogovor

Цена:100 EUR


Објавен на: 23.07.2014
prodavam sibirski haski

se prodavaat sibirski haski okuceni na 25.05.14g od vrvno poteklo kucencata se spremni za prodavanje site se so plavi oci 7 maski i 2 zenski ima crnki i sivki site se mn ubavi za cena na leci mesto...

Цена:По договор


Објавен на: 26.06.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка