PRODAVAM

ЦЕНА: По договор

PRODAVAM


PRODAVAM GARAZA VO NOVO LISICE POSLE RAMSTOROT.ZAFATNINA 20m2.ZAGRADENA SO METALNI PROFILI I METALNI PREGRADI.Име:
Град:
skopje
Телефон:
077874293
Објавен на:
11.05.2015

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
KLUB MASI
Град:
skopje
Телефон:
077874293
Објавен на:
11.05.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

PRODAVAM ILI MENUVAM KUKA VO DRACEVO

SE PRODAVA KUKA VO DRACEVO KARSI POLICIJATA SO CISTA DOKUMENTACIJA 250 M2 DVOR I 170 M2 DVOSPRATNA DOGRADENA BARAKA .
MOZE ZAMENA ZA STAN.

Цена:По договор


Објавен на: 07.01.2019
Niva

Prodavam niva 2000 kvadrati vo Dobrosane do pruga ima pat,pogodna e za Vikendica. 078424021

Цена:По договор


Објавен на: 30.04.2018
Se izdava stan vo Karposh 3

Se izdava trosoben stan( dve spalni, dnevna i odelni kujna i terpezarija) vo Karposh tri sproti voena bolnica. Celosno opremen so klima i mashina za perenje. Cena 250 evra.

Telefon za kontakt ...

Цена:250 EUR


Објавен на: 22.09.2018
Автоматика За Врати И Паркинг Бариери СО ПОПУСТ!

Автоматика за врати и рампи од познатиот италијански бренд BENINCA:
- Китови за лизгачки врати
- Китови за крилни врати
- Китови за гаражни врати

Цена:По договор


Објавен на: 18.06.2015
дуќан

Се издава дуќан во строгиот центар на Прилеп

Цена:100 MKD


Објавен на: 11.01.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка