PRODAVAM KUKA

ЦЕНА: 40000 €

PRODAVAM KUKA


SE PRODAVA KUKA VO VINICA NA UL.N.N.BORCE VO SAMIOT CENTAR.MIRNO MESTO ZA ZIVEENJE I ODMOR.IZLEZ IMA NA DVE UL ICI OD KOI EDNATA E SLEPA.KUKATA E SO KVADRATURA OD 80 M2 SO DVORNO MESTO 430 M2.IMA I DOBRI USLOVI ZA DOGRADBA A E SO CELOSNA INFRASTRUKTURA:VODA,STRUJA,KANALIZACIJA.Име:
Град:
Vinica
Телефон:
077650454
Објавен на:
25.03.2012

ЦЕНА: 40000 €

Карактеристики:

Град:
 Виница
Квадратура:
 80 m2
Број на соби:
 4 соби
Катови (за куќи):
 Приземје
Под:
 Цемент/мушама

Дополнително:

check Чиста документација

Контакт

Име:
Goce Taska
Град:
Vinica
Телефон:
077650454
Објавен на:
25.03.2012
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Baraka vo Butel 1

Se prodava baraka (predzidana) so dogradba na
ul. Ho Si Min br 55b so markica i site dokumenti za nadgradba

Цена:1 EUR


Објавен на: 02.12.2019
PRODAVAM KUKA VO CENTAROT NA STRUGA

Se prodava kuka vo centar na Struga kaj sudot. Kukata e vo odlicna sostojba,prizemje dva sprata i potkrovje so povrsina od 155m2 i poseduva deloven prostor od 40m2.Za cenata moze i dogovor..078210850

Цена:200.000 EUR


Објавен на: 29.03.2016

Цена:По договор


Објавен на: 17.07.2014
PRODAVAM KUKA VO PRILEP

opis na proizvodotPRODAVAM KU]A na ul.Prespanska 5 Prilep kaj starite germanski grobista-ima soba 4 so 4 salon 3 so 4 i kupatilo 6 m2.Dvorno mesto-160m2 ima od site strani za popustawe na ku}ata .C...

Цена:По договор


Објавен на: 24.05.2014
PRODAVAM KUKA PRILEP

Prodavam kuka 34M2 na ul.Prespanska 5 Prilep kaj starite germanski grobista-ima soba 4 so 4 salon 3 so 4 i kupatilo 6 m2.Dvorno mesto-160m2 ima od site strani za popustawe na kukata .Cel den ja gre...

Цена:13.000 EUR


Објавен на: 15.05.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка