PREDNA VRATA ZA DAEWOO TICO/RACER/NEXIA/ESPERO/LANOS

ЦЕНА: 3500 мкд

PREDNA VRATA ZA DAEWOO TICO/RACER/NEXIA/ESPERO/LANOS


NOVI ORIGINALNI (GM) PREDNI VRATI ZA:
1) TICO - 3.500,00 DEN
2) RASER & NEXIA - 4.000,00 DEN
3) ESPERO - 4.500,00 DEN
4) LANOS - 4.500,00 DEN
5) ZADNA - PETTA VRATA ZA TICO - 1.500,00 DEN
CENITE VAZAT DO ISCRPUVANJE NA ZALIHITE.Град:
Skopje
Телефон:
02/2654-876; 070/234-714
Објавен на:
25.03.2015

ЦЕНА: 3500 мкд

Карактеристики:

Контакт

Град:
Skopje
Телефон:
02/2654-876; 070/234-714
Објавен на:
06.09.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Ovlasten sudski preveduvac - angliski jazik

Ovlasten sudski preveduvac od angliski na makedonski jazik i obratno, so povekjegodishno iskustvo, vrshi prevod na sekakov vid dokumenti, koi doagjaat od slednive oblasti:

• pravo (zakonsk...

Цена:1 MKD


Објавен на: 16.12.2017
Се издава празен деловен простор

Се издава празен деловен простор во Палата Кузман. Греење: централно. Видео надзор, физичко обезбедување, секоја канцеларија е опремена и со климатизер. Вселив веднаш.

Цена:8 EUR


Објавен на: 24.11.2017
Судски преводи од италијански на македонски јазик и обратно

Овластен судски преведувач и дипломиран филолог нуди преведувачки услуги од италијански на македонски јазик и обратно.
Освен за судски преводи, може да ми се обратите за било каков превод од наве...

Цена:По договор


Објавен на: 09.11.2017
PREKRASEN DELOVEN PROSTOR KAJ MVR

Agencija IMPULS izdava PREKRASEN DELOVEN PROSTOR 200m2 KAJ MVR. Prostorot se naogja na mezanin i e otvoren okeanik sistem.
SHIFRA: 2191

KONTAKT:

Цена:600 EUR


Објавен на: 06.06.2017
PREDEN BRANIK ZA DAEWOO NEXIA & LANOS, CHEVROLET KALOS & SPARK (M200)

1) NEXIA - PREDEN BRANIK, KOMPLET SO SINA, ABSORBER, PLASTIKA I MAGLENKI, CENA: 5500,00 DEN
2) NEXIA - PREDEN BRANIK, KOMPLET, CENA 3.900,00 DEN
3) KALOS (T-200, 2003-2005 - PREDEN BRANIK, KOMPLE...

Цена:2.500 MKD


Објавен на: 25.03.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка