PREDEN BRANIK ZA DAEWOO NEXIA & LANOS, CHEVROLET KALOS & SPARK (M200)

ЦЕНА: 2500 мкд

PREDEN BRANIK ZA DAEWOO NEXIA & LANOS, CHEVROLET KALOS & SPARK (M200)


1) NEXIA - PREDEN BRANIK, KOMPLET SO SINA, ABSORBER, PLASTIKA I MAGLENKI, CENA: 5500,00 DEN
2) NEXIA - PREDEN BRANIK, KOMPLET, CENA 3.900,00 DEN
3) KALOS (T-200, 2003-2005 - PREDEN BRANIK, KOMPLET, CENA:9680,00 DEN
4) LANOS - PREDEN BRANIK, SAMO PLASTIKA, CENA:2.500,00 DEN
5) SPARK (M-200)- PREDEN BRANIK, SAMO PLASTIKA, CENA 5.900,00
SITE BRANICI SE ORIGINAL, CENITE VAZAT DO ISCRPUVANJE NA ZALIHITE.Град:
Skopje
Телефон:
02/2654-876; 070/234-714
Објавен на:
25.03.2015

ЦЕНА: 2500 мкд

Карактеристики:

Контакт

Град:
Skopje
Телефон:
02/2654-876; 070/234-714
Објавен на:
06.09.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

PREKRASEN DELOVEN PROSTOR KAJ MVR

Agencija IMPULS izdava PREKRASEN DELOVEN PROSTOR 200m2 KAJ MVR. Prostorot se naogja na mezanin i e otvoren okeanik sistem.
SHIFRA: 2191

KONTAKT:

Цена:600 EUR


Објавен на: 06.06.2017
PREKRASEN DUKJAN VO SRCETO NA GRADOT NA SAMIOT PLOSHTAD

Agencija IMPULS izdava ekskluziven dukjan na ploshtad Makedonija 130m2, kompletno renoviran, na najatraktivna lokacija vo srceto na gradot.


Kontakt:

Цена:2.500 EUR


Објавен на: 22.02.2017
PREDNA VRATA ZA DAEWOO TICO/RACER/NEXIA/ESPERO/LANOS

NOVI ORIGINALNI (GM) PREDNI VRATI ZA:
1) TICO - 3.500,00 DEN
2) RASER & NEXIA - 4.000,00 DEN
3) ESPERO - 4.500,00 DEN

Цена:3.500 MKD


Објавен на: 25.03.2015
PREDNI DISK PLOCKI-SET

ORIGINAL GM PREDNI DISK PLOCKI ZA DAEWOO/CHEVROLET KALOS/AVEO 1.2 i 1.4L. CENA: 1980,00 DEN
PREDNI DISK PLOCKI-SET ZA DAEWOO ESPERO,OPEL ASTRA, CALIBRA, VECTRA, OMEGA, CENA: 900,00 DEN
REZERVNI D...

Цена:900 MKD


Објавен на: 14.02.2015
PRIKOLKA ZA SLEP NA VOZILA

Година на производство 1997
Тежина 540 Kg
Носивост 1460 Kg
Датум на увоз 16.06.2000

Цена:По договор


Објавен на: 09.05.2012

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка