Opel Corsa c 1.0 2002

ЦЕНА: 2300 €

Opel Corsa c 1.0 2002


Opel Corsa C sportski napravena. odlicna . 1.0 benzinec 2002 godina registrirana cela godina smeneto ulje.novi gumi so alu bandazi. odlicno socuvana i mnogu ekonomicna so full oprema klimatronik .125 000 km minati info na tel. 070 848 847Име:
Град:
Veles
Телефон:
070848847
Објавен на:
23.04.2014

ЦЕНА: 2300 €

Карактеристики:

Марка возило:
 Opel Corsa
Година на производство:
 2002
Град:
 Велес
Поминати километри:
 125000 km
Гориво:
 Бензин
Врати:
 4-5 врати
Коњски сили:
 70 кс
Аудио систем:
 ЦД плеер

Дополнително:

check Клима
check ABS
check Airbag
check Ел. стакла
check Металик боја
check Серво волан
check Централно заклучување
check Аларм
check Чиста документација

Контакт

Име:
Alan Rec
Град:
Veles
Телефон:
070848847
Објавен на:
23.04.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка