Opel vektra

ЦЕНА: 1400 €

Opel vektra


Prodavam opel vektra 2.0 16 v godina 1995 registracija do 8 mesec benzin plin atest kolata e udobra sostojba pali vozi ja prodavam zas imam drugaГрад:
Tetovo
Телефон:
077395895
Објавен на:
10.04.2018

ЦЕНА: 1400 €

Карактеристики:

Марка возило:
 Opel Vectra
Година на производство:
 1995
Град:
 Тетово
Поминати километри:
 123000 km
Гориво:
 Бензин+Плин
Врати:
 4-5 врати
Коњски сили:
 44 кс
Аудио систем:
 Радио касетофон

Дополнително:

check Airbag
check Плин
check Ел. стакла
check Серво волан

Контакт

Име:
Milazim Ismaili
Град:
Tetovo
Телефон:
077395895
Објавен на:
10.04.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Opel Vectra C GTS 1.9 cdti 110kw 150ks cosmo

Prodavam Opel vectra c 1.9 cdti 110kw 150 KS cosmo paket so full oprema i najdobriot 1.9 JTD motor,kolata e vo odlicna sosotojba redovno servisirana i domaksinski vozena kako familijarna kola regis...

Цена:2.800 EUR


Објавен на: 06.03.2020
OrbiTrek Platinum Plus

Се продава скоро нов OrbiTrek Platinum Plus. Купен од продавница за спортска опрема

Цена:7.000 MKD


Објавен на: 05.10.2019
Opel Zafira 1.7 CDTi Eco Flex panorama view

Колата е редовно сервисирана во Автомакедонија каде може да се провери се во сервисната книшка. Поседува 7 седишта, прекрасен панорамски кров, комплет летни и зимски гуми со бандажи, 2 оригинална к...

Цена:4.950 EUR


Објавен на: 12.03.2019
Opel Astra F Astra G Vectra B DELOVI

delovi za opel astra f , astra g , vectra b

Цена:1 EUR


Објавен на: 28.07.2018
Opel astra h 2004

Ispravna tip top forma poradi zaminuvajne vo stranstvo registrirana cela godina so zelen karton

Цена:4.000 EUR


Објавен на: 17.12.2016

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка