Objekt za deloven prostor 400 m2

ЦЕНА: По договор

Objekt za deloven prostor 400 m2


Se izdava objekt za deloven prostor od 400 m2, vklucuvajki podrum, prizemje i sprat! Cena po dogovor!!!Град:
Veles
Телефон:
070216024
Објавен на:
18.02.2012

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Велес
Квадратура:
 400 m2
Под:
 Плочки

Контакт

Име:
Koce Stojanov
Град:
Veles
Телефон:
070216024
Објавен на:
18.02.2012
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка