Novi setovi od MECARM, LUK, SACHS, VALEO

ЦЕНА: 1 мкд

Novi setovi od MECARM, LUK, SACHS, VALEO


-Prodazba na novi setovi od markite MECARM, VALEO, LUK i SACHS po MAGACINSKI CENI!!!
-Masinska Reparacija na lameli za site vozila so novi a-testirani oblogi so sto lamelite se isto kako novi so novi oblogi od fabrika
-Prodavnicata se naoga vo servisna zona lepenec, broj za kontakt 078 222 154 Zoran, 078 239 131 Demijan slobodno pisete ni za sto i da ve interesira i ke vi odgovorimeГрад:
Skopje
Телефон:
078222154
Објавен на:
30.08.2017

ЦЕНА: 1 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
zoran milosevski
Град:
Skopje
Телефон:
078222154
Објавен на:
30.08.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Odstranuvanje na zaglaveni injektori

Odstranuvanje na zaglaveni injektori(dizni) na lice mesto bez potreba na odstranuvanje na glava (dekla) info 078334213 Martin

Цена:По договор


Објавен на: 21.02.2019
Opel Astra F Astra G Vectra B DELOVI

delovi za opel astra f , astra g , vectra b

Цена:1 EUR


Објавен на: 28.07.2018
Novi Diskovi, disk plocki, gurtni i dobosi

-ПРОМОЦИЈА, во Френтекс можете да најдете нови дискови, плочки, добоши и гуртни ПО МАГАЦИНСКИ ЦЕНИ од марките TOMEX, FREMAX, BREMSI, TEXTAR и други
-Имаме нови-Grantex-плочки и гуртни за скоро сит...

Цена:1 MKD


Објавен на: 30.08.2017
Delovi za FIAT,FORD,OPEL,SEAT,GOLF,YUGO,LADA,CITROEN,PEZO.RENO

Prodavame-: samo NOVI DELOVI-,PLOCKI,GURTNI,DISKOVI,LAGERI,ZGLOBOVI,SPONI,JABUCHICI,STABILIZATORI,CHAURI,VILUSHKI,AMORTIZERI,FILTRI,SET-LAMELI SO POTISNI,SETOVI-REBRASTI KAISHI SO ZATEZACHI,KAISHI,...

Цена:500 MKD


Објавен на: 20.04.2017
DELOVI ZA DAEWOO,KIA,HYUNDAI,CHEVROLET,TOYOTA,MAZDA,NISSAN I DR.

Prodavam,FILTRI za maslo,vozduh,gorivo,polen,PLOCKI,gurtni,DISKOVI,sponi,RAMENJA,vilushki,chauri,SET-LAMELI so POTISNI,lageri,REBRASTI kaishi so ZATEGACHI,sajli za RACNA,kumplug,VODNI pumpi,benzisk...

Цена:500 EUR


Објавен на: 20.06.2017

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка