Novi Diskovi, disk plocki, gurtni i dobosi

ЦЕНА: 1 мкд

Novi Diskovi, disk plocki, gurtni i dobosi


-ПРОМОЦИЈА, во Френтекс можете да најдете нови дискови, плочки, добоши и гуртни ПО МАГАЦИНСКИ ЦЕНИ од марките TOMEX, FREMAX, BREMSI, TEXTAR и други
-Имаме нови-Grantex-плочки и гуртни за скоро сите постари модели на возила
-Hудиме репарација на вашите диск-плочки и гуртни со квалитетна германска гуртна и А-тестиран лепак.
-ПРАЌАМЕ ПО КАРГО
-За повеќе информации слободно јавете се на 078 222 154 Зоран или 078 239 131 (Viber) ДемијанГрад:
Skopje
Телефон:
078222154
Објавен на:
30.08.2017

ЦЕНА: 1 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
zoran milosevski
Град:
Skopje
Телефон:
078222154
Објавен на:
30.08.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Avtodelovi

AVTODELOVI ZA WV,AUDI,MERCEDES,SKODA,BMW:KRILO,PREDNO,BRANIK,PREDEN,BRANIK,ZADEN,HAUBA,PREDNA, MASKA,SPOJLER,LAJSNI,CELEN LIM,VEZNI LIM,RESETKA,PRAG,POLUMESEC SVETLOSNA OPREMA:FAR,ZMIGAVEC,TREPKAC,...

Цена:По договор


Објавен на: 13.02.2018
Novi setovi od MECARM, LUK, SACHS, VALEO

-Prodazba na novi setovi od markite MECARM, VALEO, LUK i SACHS po MAGACINSKI CENI!!!
-Masinska Reparacija na lameli za site vozila so novi a-testirani oblogi so sto lamelite se isto kako novi so n...

Цена:1 MKD


Објавен на: 30.08.2017
PLOCKI, DISKOVI, GURTNI, DOBOSI ZA SITE VOZILA

- Доколку вашата сопирачка папуча е премногу тврда или премногу мека
- Ако возилото влече на една страна при сопирање
- Ако може да се слушне необични звуци кога ќе притиснете на педалот за сопир...

Цена:500 MKD


Објавен на: 02.05.2017
Delovi za FIAT,FORD,OPEL,SEAT,GOLF,YUGO,LADA,CITROEN,PEZO.RENO

Prodavame-: samo NOVI DELOVI-,PLOCKI,GURTNI,DISKOVI,LAGERI,ZGLOBOVI,SPONI,JABUCHICI,STABILIZATORI,CHAURI,VILUSHKI,AMORTIZERI,FILTRI,SET-LAMELI SO POTISNI,SETOVI-REBRASTI KAISHI SO ZATEZACHI,KAISHI,...

Цена:500 MKD


Објавен на: 20.04.2017
DELOVI ZA DAEWOO,KIA,HYUNDAI,CHEVROLET,TOYOTA,MAZDA,NISSAN I DR.

Prodavam,FILTRI za maslo,vozduh,gorivo,polen,PLOCKI,gurtni,DISKOVI,sponi,RAMENJA,vilushki,chauri,SET-LAMELI so POTISNI,lageri,REBRASTI kaishi so ZATEGACHI,sajli za RACNA,kumplug,VODNI pumpi,benzisk...

Цена:500 EUR


Објавен на: 20.06.2017

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка