MERCEDES BENZ A170 CDI

ЦЕНА: 2200 €

MERCEDES BENZ A170 CDI


КОЛАТА Е ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА, СО FULL ОПРЕМА, НОВИ ПРЕДНИ ГУМИ И РЕГИСТРАЦИЈА ДО 09/2018Град:
ВИНИЦА
Телефон:
070433999
Објавен на:
16.03.2018

ЦЕНА: 2200 €

Карактеристики:

Марка возило:
 Mercedes-benz A 170
Година на производство:
 2002
Град:
 Виница
Поминати километри:
 270000 km
Гориво:
 Дизел
Врати:
 4-5 врати
Коњски сили:
 / кс
Аудио систем:
 ЦД плеер

Дополнително:

check Клима
check ABS
check Airbag
check Ел. стакла
check Металик боја
check Серво волан
check Централно заклучување
check Аларм
check Чиста документација

Контакт

Име:
ВЕНЦИСЛАВ ПЕЦОВ
Град:
ВИНИЦА
Телефон:
070433999
Објавен на:
16.03.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Citroen C5 2.0 HDI - 2009 g.- Euro 5 - Perfekten

Продавам Citroen C5 2.0 дизел, Евро 5 стандард,140 кс. прозизведен 2009 година, со многу додатна опрема..

- ЕКСТРА АВТОМОБИЛ, КАКО НОВ со одлични перформанси, за многу поволна цена !

Цена:5.600 EUR


Објавен на: 23.01.2020
Masini za cistenje i oprema za odrzuvanje na higiena

Vaslin Dooel e firma koja 20 godini e zastapnik na najkvalitetnata oprema za cistenje vo Makedonija. Kvalitetot i zadovolnite potrosuvaci se nasiot prioritet vo rabotata.

Vo Vaslin Dooel, mozet...

Цена:По договор


Објавен на: 19.06.2019
MERCEDES-BENZ W203 C 200 CDI

СЕ ПРОДАВА MERCEDES BENZ W203 C200 CDI во солидна и исправна состојба, регистриран до септември 2019 година. Возилото поседува клима уред, ABS, централно заклучување, аларм, борд компјутер, темпома...

Цена:3.700 EUR


Објавен на: 29.05.2019
Apple iPhone 5s Unlocked Original

Email Address : phoneplanetltd@musetr.com
Skype : phone-planet-ltd
Phone Number: +447045749353
WhatsApp Number : +2348148390201

Цена:350 MKD


Објавен на: 12.08.2014
LETEN POPUST NA CENITE NA METALNI KREVETI

PROIZVEDUVA FENIKO2000 BOGDANCI
GARANCIJA--NEMA GARANCIJA KREVETITE SE VECNI
SE PRENESUVAAT OD GENERACIJA NA GENERACIJA
KUPUVAJTE MAKEDONSKI PROIZVODI

Цена:По договор


Објавен на: 21.07.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка