Kuka vo Gorce Petrov so moznost za gradba

ЦЕНА: 45000 €

Kuka vo Gorce Petrov so moznost za gradba


Се продава куќа во Ѓорче Петров во близина на основно училиште “Мирче Ацев “, со имотен лист на 96 м2, од кои 1кат ( високо приземје) од 51 м2, со сутеренски простории од 45 м2 и маркица за уште 2 спрата (П+2+П), плацот е со дворно место од 186 м2, во мирна околина на уредена улица со лесен и брз пристап, пеш или со кола, до училиште, градинка, пазар, поликлиника, црква ...
Цена : По договорИме:
Град:
Skopje
Телефон:
070 307053
Објавен на:
27.01.2018

ЦЕНА: 45000 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 96 m2
Број на соби:
 2 соби
Катови (за куќи):
 Приземје + кат

Дополнително:

check Чиста документација

Контакт

Име:
Irena S
Град:
Skopje
Телефон:
070 307053
Објавен на:
27.01.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

ИТНО СЕ ПРОДАВА!!!

ИТНО СЕ ПРОДАВА КУЌАТА СО ДВОРНО МЕСТО И НИВА. КУЌАТА Е СО ПОВРШИНА ОД 75М2 НА ДВА СПРАТА, ПОЛУОПРЕМЕНА, СО СОПСТВЕНО ПАРНО ГРЕЕЊЕ, А НА ГОРНИОТ СПРАТ ИМА И КЛИМА, КУЌАТА Е ПРИКЛУЧЕНА НА ВОДОВОД И ...

Цена:35.000 EUR


Објавен на: 20.01.2020
Prodavam kuka vo nas.Vlae

Prodavam kuka vo nas.Vlae...dva sprata po 90 m2. Potkrovje 80 m2. Garaza 40 m2 adaptirana za ziveenje. Dvorno mesto 70 m2. Uredna dokumentacija

Цена:25.000 EUR


Објавен на: 27.10.2019
Се продава куќа на 10 км од Скопје

Плац од 1100м2 ,ограден со вода ,струја,тел. и две куќи една на дваспрата 150м2 и друга од 25м2 ,гаража и др. пропратни објекти,пред с. Кадино

Цена:45.000 EUR


Објавен на: 16.11.2018
Продавам куќа на два спрата во Волково

Се продава куќа на два спрата со вкупна површина од 110 m2, тераса од 16 m2 и дворно место од 340 m2. Куќата е легализирана со имотен лист. Цената не е фиксна, со простор за договор. Данокот и трош...

Цена:42.000 EUR


Објавен на: 11.03.2018
Montazni objekti

NOVO NOVO NAJNOVO postojana montazna kuka za zivenje 60m2- po najniska cena za prv pat vo makedonija za samo 230€ 1m2 so kluc na raka vreme na izrabotka 30 dena.
Kontakt ( 070 50 50 59 )

Цена:230 EUR


Објавен на: 28.10.2017

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка