Kontejner

ЦЕНА: 80000 мкд

Kontejner


15m2, dobro socuvan so izolacija i elektro instalacija pogoden za kancelarija itn.Име:
Град:
Skopje
Телефон:
071217606
Објавен на:
11.07.2016

ЦЕНА: 80000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Goran
Град:
Skopje
Телефон:
071217606
Објавен на:
11.07.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Niva(livada)

Itno se prodava na samiot pat Bitola Zabeni pogodna za izgradba na objekt tel 070919217

Цена:По договор


Објавен на: 26.01.2018
polovni gumi

Prodavam 4 polovni gumi Bridgestone Dueler H/T 235-75-16 za terenski volila vo odlicna sostojba

Цена:100 EUR


Објавен на: 18.10.2016
Prodavam!!!

Prodavam dvosoben stan vo Tetovo. Povrshina 60m2. Stanot ima dve sobi, kujna,wc. Stanot e na prizemje, ima dvor i dva vleza. Celosno opremen so elementi. Lokacija sproti tekstilno usciliste, blik 7...

Цена:1 MKD


Објавен на: 13.07.2016
prodavam

prodavam cetri [4] polovni letni gumi 175-14-65 so solidna sara. 2000 denari site cetri. MICHELIN

Цена:2.000 MKD


Објавен на: 19.05.2015
Vila

Se iznajmuva vila za prvomajskite praznici i vi nudi 300 den. od osoba vremenski periot kolku sakate.
Se naogame vo strogiot centar vo seloto Stenje kade sto zastanuva avtobusot. Od marketot sme ...

Цена:300 MKD


Објавен на: 06.04.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка