Kolata e vo dobra sostojba

ЦЕНА: 700 €

Kolata e vo dobra sostojba


Za poveke informacii na tel.078419474Град:
Kicevo
Телефон:
078419474
Објавен на:
04.07.2017

ЦЕНА: 700 €

Карактеристики:

Марка возило:
 Opel Vectra
Година на производство:
 1995
Град:
 Кичево
Поминати километри:
 100000 km
Гориво:
 Бензин+Плин
Врати:
 4-5 врати
Коњски сили:
 75 кс
Аудио систем:
 Радио касетофон

Дополнително:

check ABS
check Серво волан
check Централно заклучување

Контакт

Име:
Gjorgji Veljanoski
Град:
Kicevo
Телефон:
078419474
Објавен на:
04.07.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Iznajmuvam apartmani vo Nea Kalikratia,Grcija.

Iznajmuvan apartmani (mazonetki) vo Nea Kalikratia ,kujna,dnevna,kupatilo ,spalna,160 litri solaren boljer,klima ured,internet I parking mesto.Odalecenost od plaza 180 metri.Se izdava za 120 dena ...

Цена:По договор


Објавен на: 13.03.2018
Kia pride

Se prodava kia pride 1997 godina be registrirana vo odlicna sostojba nov akumulator pali vozi

Цена:700 EUR


Објавен на: 26.02.2018
Eftino Chrysler Grand Voyager

Здравко 075/933-820

Цена:1.000 EUR


Објавен на: 21.08.2017
Se prodava Audi A4 !!!

Se prodava AUDI A4 TDI 1.9 Registrirano do 26.02.2017 god. Doneseno e od Shvajcarija so prva registracija vo Makedonija. Socuvano, novo, vredi da se vidi. Bez zameni, isklucivo kes.

Цена:5.999 EUR


Објавен на: 07.09.2016
Se prodava Citroen AX 1.4 d

SE PRODAVA OCUVAN I SERVISIRAN CITROEN AX 1.4D
VOZILOTO E SO SMENET REBRAS KAIS,ZATEGACI I NATEGACI,VODNA PUMPA,REPARIRANA BOSH PUMPA I NOVI ULOZACI NA DIZNI.
VOZILOTO E PROIZVEDENO 1993 GODINA.P...

Цена:650 EUR


Објавен на: 28.07.2016

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка