KROS 200CM

ЦЕНА: 800 €

KROS 200CM


motorot e vo odlicna sostojbaИме:
Град:
Vinica
Телефон:
077629000
Објавен на:
16.07.2012

ЦЕНА: 800 €

Карактеристики:

Година на производство:
 2006
Град:
 Виница
Поминати километри:
 500 km

Контакт

Име:
Stole
Град:
Vinica
Телефон:
077629000
Објавен на:
16.07.2012
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

KUKA DUKAN VO CENTAROT PRED PAZAROT VO STRUGA

PRODAVA KUKA PRED PAZAROT VO STRUGA NA GLAVNA ULICA ,2 KATA SO POSEBEN DUCAN OD 50M2 GARAZA,PODRUMI,CENTRALNO GREENJE,NA ,GOLEMO DVORNO MESTO NAPRED I POZADI .,EKSTRA LOKACIJA I MNOGU MIRNA I UBAVA...

Цена:220.000 EUR


Објавен на: 27.11.2018
KUKJA VO DEBAR MAALO

IMPULS AGENCIJA iznajmuva kukja vo Debar maalo kaj kruzniot tek so povrshina od 180m2. Kukjata e na 3 nivoa po 60 m2 so dvorno mesto.
Istata e kompletno renovirana i se iznajmuva prazna. So sa...

Цена:1.200 MKD


Објавен на: 07.11.2017
KUKJA VO CRNICE 350 EUR

IMPULS AGENCIJA iznajmuva kukja od 130 m2 vo Crnice. Kukjata e na dva kata so visoko potkrovje, platforma od 30 m2 otvorena kon dnevnata soba. Kukjata ima golema dnevna soba, trpezarija so kujna, d...

Цена:350 EUR


Објавен на: 18.10.2017
KTS 570 BOSCH-апарат за дијагностика на моторни возила

Се продава малку користен KTS 570 ( BOSCH) апарат за дијагностика на моторни возила посебно или комплет со кабли за приклучок за сите моторни возила.Може да се купи со или без лаптоп.

Цена:По договор


Објавен на: 05.10.2015
KTS 570 апарат за дијагностика на моторни возила

KTS 570 апарат за дијагностика на моторни возила покрај основниот уред се добива и следното:
Напојувач, OBD дијагностички уред, универзален прикључок, OBD Мултиплекс прикључок-3м, мерен приклучок...

Цена:По договор


Објавен на: 11.02.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка