KANISTER METALEN ZA GORIVO 20 LITRI

ЦЕНА: 800 мкд

KANISTER METALEN ZA GORIVO 20 LITRI


ALUMINIUMSKI KANISTER ZA GORIVO 20 LITRI, SO OSIGURUVAC NA ZATVORACOT. SAMO EDNAS-DVAPATI E STAVENO BENZIN. KAKO NOV.Град:
SKOPJE
Телефон:
075 385 560
Објавен на:
11.04.2018

ЦЕНА: 800 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
VLADO GRNARSKI
Град:
SKOPJE
Телефон:
075 385 560
Објавен на:
11.04.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

KANARINCI---SLAVUJARI

SE PRODAVAAT KANARINCI -- SLAVUJARI IZVEDENI JUNI JULI 2017 MASKI,ZENSKI SO CUBA I BEZ BELI ZOLTI MESANI... CISTI ZDRAVI PTICI

Цена:По договор


Објавен на: 16.03.2018
servo pumpa so kaisnica

Se prodava \"servo pumpa so kaisnica\" za Land Rover Freelander! Cena i dogovor vo inbox!

Цена:4.500 MKD


Објавен на: 23.11.2017
4 ZIMSKI GUMI TIGAR

Prodavam 4 zimski gumi marka TIGAR, dimenzii 175x65x14.
CENA POVOLNA

KONTAKT:

Цена:1 MKD


Објавен на: 07.12.2016
2016 Scott Spark 730 Mountain Bike

SPECIFICATION :

Frame
Spark Carbon / IMP technology / HMF /

Цена:1.395 EUR


Објавен на: 21.03.2016
KEBE so grejaci vo nego

Kebeto e so dimenzii 150x60 i germansko

Цена:По договор


Објавен на: 19.03.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка