Izdavam stan vo naselba Hrom

ЦЕНА: 150 мкд

Izdavam stan vo naselba Hrom


stanot e dvosoben namesten na tret sprat zgradata nema liftИме:
Град:
skopje
Телефон:
078337494
Објавен на:
01.09.2016

ЦЕНА: 150 мкд

Карактеристики:

Град:
 Струга
Квадратура:
 / m2
Број на соби:
 2 соби
Вертикална локација (на кој кат е):
 3 кат
Под:
 Ламинат
Опременост:
 Наместен

Дополнително:

check Клима

Контакт

Име:
Goce LJamov
Град:
skopje
Телефон:
078337494
Објавен на:
01.09.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Цена:200 EUR


Објавен на: 18.05.2020
PRODAVAM FORD MUSTANG GT 4.6L V8 CABRIO

FORD MUSTANG GT 4.6L V8 CABRIO, EDINSTVEN VO MAKEDONIJA. SE NA NEGO E FABRICKI, NOVI GUMI, NAPRAVEN SERVIS, CUSTOM IZDUVI, GT BANDAZI, NOVI AMORTIZERI, CRUISE CONTROL, AVTOMATSKI MENUVAC, MACH OZVU...

Цена:9.300 EUR


Објавен на: 17.05.2020
PRODAVAM MERCEDES E320 AVANGARD

MERCEDES E320 DIZEL 205KS AVANGARD. AVTOMATSKI MENUVAC. KUPEN OD PRV GAZDA OD GERMANIJA PRED 5 GODINI. REALNA KILOMETRAZA 266.000 KM. 4 ZONSKA KLIMA, FABRICKI KSENON, ELEKTRONSKI SEDISTA, GREENJE I...

Цена:5.500 EUR


Објавен на: 17.05.2020
ИЗДАВАМ СТАН ВО КАРПОШ 4

Издавам комплетно наместен стан, штотуку реновиран, во уредна состојба.
Греењето е на струја,а има дополнително и клима уред. Има 2 спални соби и дневен престој.
Се наоѓа во Карпош 4 на 200м од...

Цена:По договор


Објавен на: 13.05.2020
UBAV NOV STAN VO KOZLE

IMPULS AGENCIJA IZDAVA STAN VO KOZLE VO BLIZINA NA VERO II, 46M2, 2 SOBI, 2/3KAT, NOVA GRADBA, RELATIVNO NOV MEBEL, SOPSTVENO PARNO NA STRUJA, KLIMA INVERTER, INTERNET, KABELSKA...
CENA 250EUR

Цена:250 EUR


Објавен на: 19.06.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка